Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vonzódhatok olyan lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonzódhatok olyan lányhoz akit ki nem állhatok?

Figyelt kérdés

Egy kollegináról van szó, aki elsőre tök aranyos teremtésnek tűnik, viszont ha kicsit beszélget vele az ember, nagyon hamar feltűnik hogy iszonyatosan bunkó stílusú, olyan fájóan és visszataszítóan gáz

Hamar össze is vesztem vele, elég csúnyán, és a lejáratás jól bevált fegyverével csúnyán befenyítettem, akkor bocsánatot kért és azóta nem is akartam vele beszélni. Viszont ő köszön és csevegni próbál, és van benne valami ami vonzz.

Ez a vonzalom közrejátszott hogy szakítsak az addigi párommal, mert nem éreztem korrektnek így mással lenni. Viszont ahhoz a bunkóhoz sem közelednék józan ész mellett, tehát maradok egyedül.

De miért érezhetek egyáltalán vonzalmat egy visszataszító természetű csaj iránt?

Hogy lehet valaki aranyosan és retardáltan tapló?



jún. 9. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ő az érzelmekre próbál hatni, mert foglalkozik veled, de helyesen nem érdekled. Viszont külsőre, meg hogy ilyen "vadmacska" még tetszhet.
jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!