Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vonzódhatok olyan lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonzódhatok olyan lányhoz akit ki nem állhatok?

Figyelt kérdés

Egy kollegináról van szó, aki elsőre tök aranyos teremtésnek tűnik, viszont ha kicsit beszélget vele az ember, nagyon hamar feltűnik hogy iszonyatosan bunkó stílusú, olyan fájóan és visszataszítóan gáz

Hamar össze is vesztem vele, elég csúnyán, és a lejáratás jól bevált fegyverével csúnyán befenyítettem, akkor bocsánatot kért és azóta nem is akartam vele beszélni. Viszont ő köszön és csevegni próbál, és van benne valami ami vonzz.

Ez a vonzalom közrejátszott hogy szakítsak az addigi párommal, mert nem éreztem korrektnek így mással lenni. Viszont ahhoz a bunkóhoz sem közelednék józan ész mellett, tehát maradok egyedül.

De miért érezhetek egyáltalán vonzalmat egy visszataszító természetű csaj iránt?

Hogy lehet valaki aranyosan és retardáltan tapló?



jún. 9. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbecsülésed.
jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

"a lejáratás jól bevált fegyverével csúnyán befenyítettem,"

Te egy igazi antiférfi vagy.

jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a teste vonzó lehet a számodra.
jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt már hasonló élményem, a csaj nagyon irritáló volt és mégis baromira vonzódtam hozzá valamiért. Attól még, hogy bunkó lehet egy olyan szexuális kisugárzása, ami megfog a farkadnál fogva...
jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg olyan szexuális kisugárzása vqn, ami vonz téged, de csak fizikálisan. Viszont az agyaddal felfogod, hogy semmi értelme, mert teljesen különböző személyiségek vagytok.
jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4#

Van benne valami, de viszont ez nem a szexuális kisugárzásról szól. Nálam mint a férfiaknál általában a szexuális és szerelmi vonzalom eléggé szét van választva

Szóval nekem nem a teste tetszik elsősorban, hanem az a buta cuki bája, ami mögött viszont iszonyat sötétség lapul. Nagyon sajnálom is ezt, hogy nincs meg az a természete amivel kijönnénk egymással

jún. 9. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
A "buta cuki bája" szerintem meg pont, hogy egy belső szexuális erő!
jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk valami defekted biztos van, mert én személy szerint nem tudnék vonzódni alpárian bunkó és sötét emberekhez. Nézzen ki akárhogy.
jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát a hiba bennem van, ez kétségtelen

Korábban sosem érdekeltek bunkó csajok. Csak ott a bunkóság undoksággal vagy lenézéssel párosult, itt ennek nyoma sincs

jún. 9. 12:36
 10/11 A kérdező kommentje:
A buta cuki báj nem szexuális kisugárzás, hanem aranyos megjelenés. Elsőre aranyos, aztán ha 2 mondatnál tovább jut az ember akkor kezdi mutatni hogy mennyire tapló, ilyen bután bunkó
jún. 9. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!