Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső és belső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső és belső tulajdonságai vannak egy incel tankönyvi példájának?

Figyelt kérdés
jún. 8. 21:33
1 2 3
 11/21 Barito ***** válasza:
100%

Én későn érő típus voltam. 19 évesen kezdtem közeledni a nőkhöz.


1 - először azt gondoltam, a nők "csak úgy vannak" mint a fák, vagy a házak, és úgy kell őket meghódítani.


2 - óriási pofon volt mikor azzal szembesültem, hogy a nők nyomulnak azokra a srácokra, akik bejönnek nekik, tehát nem csak "léteznek". a másik része a pofonnak az volt, hogy beláttam, FELÉM passzívak, nem anblokk azok.


3 - azt gondoltam, ha rendes, tisztességes, becsületes, lovagias, normális leszek/vagyok velük, (annak aki tetszett) akkor összejön velem. Pofon volt, hogy "villanyoszlop" volt felém.


4 - aztán arra gondoltam, kifigyelem, mire vágyik az adott nő, és azt gondoltam, ha megadom a szíve vágyát, összejön velem. újra pofon lett a vége, "villanyoszlop" volt. (a 3-as és a 4-es pont között évek teltek el, változtak a helyszínek és a személyek is)


5 - rá kellett ébrednem, a nők sem csak úgy vannak, hanem nagyon is aktívak, cselekvőek, de csak annak irányába, aki bejön nekik.


6 - felém minden nő villanyoszlop volt szinte mindig. odamahetsz a villanyoszlophoz, beszélhetsz hozzá de "ő" semmit nem viszonoz.


7 - többen mondták: "nem a megfelelő" nőknél próbálkoztam. eleinte ezt nem értettem. aztán rájöttem. nem kellek nekik. ok. elfogadtam.


8 - az idő múlásával felmerült bennem 2 kérdés: 1 - vagy valamilyen oknál fogva nem veszem észre ha kellek egy nőnek, van esélyem, ad esélyt, 2 - vagy tényleg nem kellek a kutyának sem.


Az élettapsztalatom, és a megfigyeléseim megválaszolták ezt a 2 kérdést. Mivel azonnal kiszúrtam mindig ha 1 nőnek bejön 1 pasi (közeledés, nyitottság, kitüntetett figyelem) vagyis megvan bennem a képesség ennek észrevevésére. DE felém nem mutattak ilyen figyelmet. Tehát az az igaz, hogy lexarnak. Nem nem látom, hanem NINCS nyitottság a személyem iránt.


9 - mivel meg sem akartak ismerni, a belsőm, akár jó akár rossz, nem nyomott soha a latba. Esélyem annyi volt mindig, mint Szálasinak a népbíróságon. Adódott a következtetés: nem tetszem senkinek. Nem nézek ki jól, nem vagyok jó pasi. Valószínüleg még átlag sem.


10 - volt az évek alatt, különböző melóhelyeken 1-2 nő akivel sikerült mélyebb témákról beszélgetnem. Adtak "jó" tanácsokat, de egy idő után feltűnt, hogy mindegyik tanács lényege az volt, hogy MAJD MÁSNAK kelleni fogok, ergo, ha csak ezt hallod, az azt jelenti, senkinek nem kellesz, hiszen mindenki "tovább küld". Voltak akik elmondták mi a baj velem (visszahúzódás, tutyi-mutyiság) DE azt mondták, ha ezeken változtatok, akkor MAJD MÁSNAK tuti kellene fogok. Ergo nekik akkor sem, sehogy sem....


Hát ez van.

jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Barito ***** válasza:
83%

kiegészítés:


11 - a 10-es pont ráébresztett, hogy a párkapcsolat alapja nem a viselkedés, hozzállás, viszonyulás, cselekvés, gondolkodás, hanem a megfelelő külső alapján létrejövő fizikai VONZALOM.


Az "ilyen jó ember vagy, olyan jó ember vagy, de ne érj hozzám" dumák is azt igazolják, hogy nem a belső számít.

jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Barito ***** válasza:
100%

De válaszolva a kérdésre: "Milyen külső és belső tulajdonságai vannak egy incel tankönyvi példájának?"


Ugyanolyan tulajdonságai vannak mint bárki másnak, pusztán a külseje nem vonzó. Ennyi.


Persze egy idő után az ember lelke sérül az alternatíva nélküli folyamatos elutasítottségtól.

jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

“ Ha netán kezdeményezni próbálok, akkor pofákat vágnak és válogatott szitkok kíséretében küldenek el a fszba.”


Ezt szép magyar nyelven náci diszkrimánicónak hívják. Amikor a tisztességes visszautasítást sem adják meg mint a chadeknek. Ez színtiszta nácizmus..

jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Barito ***** válasza:
Számunkra a szerelem óriási fájdalom.
jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

11-es: TŰPONTOS megfogalmazás, köszönöm!


Ugyanez van nálam is, ugyanúgy érzékelem, ha egy nőnek bejön egy adott férfi, sokszor NAGYON durva példákat is láttam erre, mennyire le tud menni "állat" szintre egy nő is egy pasiért. Konkrétan a nyáladzás szintjére, mint ahogy a bugyuta vígjátékokban a pasik nézik a nőket.

Én úgy szoktam mondani, hogy totál láthatatlan vagyok a nők számára úgy általában. Régen is így volt és most még inkább így van, pedig fiatalabb koromban egészen jól néztem ki, főleg a mostani külsőmhöz képest. Bár azon kívül, hogy kopaszodom mint az állat, szerintem most sem nézek ki annyira szarul. Átlag szintet azért elérem, de ez kevés.


Pár példa:


Egyetemen volt egy lány, akivel évfolyamtársak voltunk, tökre bírtam, elhülyéskedtünk, együtt mentünk órára, jó kapcsolat volt köztünk. Én alapvetően lassú víz partot most típus vagyok, de elég gyorsan "elhappolták" mellőlem a csajt. Konkrétan emlékszem a jelentkre, amikor az egyetem főépületében mentünk egymás mellett és a csaj meglátta a neki tetsző srácot, konkrétan félrelökött engem úgy futott oda hozzá, és én arra számítottam, hogy ott mindenki előtt elkezdi leszopni annyira be volt indulva. Ennek azért már jópár éve.


Nem olyan régen törzshelyünkön, kocsmában voltunk haverokkal egyik srác mondta, hogy nem tudom-e esetleg, hogy ki az egyik pultos csaj mert hogy nagyon néz. Kettőnket, vagy csak őt, akkor még nem tudtam eldönteni, de gondoltam kipróbálom, hogy tényleg annyira néz e. Odamentem a pulthoz és konkrétan keresztül bámult rajtam, szándékosan úgy fordult, hogy ne kelljen rámnéznie, utána kipróbáltam hogy csak "oldalasan" pislantok rá, de akkor is totál lenézően, gőgösen kapta el a fejét. Szóval nem engem nézett, ennyi bizonyos.


Ennek ellenére volt már barátnőm, volt alkalmi kapcsolatom is, csak ezek kb. szökőévente egyszer ha összejönnek. Akár egy laza smárolás, vagy randi is igencsak ünnepi eseménynek számít nekem.

A belső valóban nem számít, mert az emberne ka külseje miatt nem adnak esélyt arra, hogy egyáltalán kiderüljön milyen belső értékei vannak. Illetve bizonyo belső tulajdonságok jó külsővel pozitívnak számítanak, míg ugyanezen tualdjonságok rossz külsővel abszolút negatívnak.

jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Barito ***** válasza:

Egy jó példa:


Társat keresel. Adott egy hosszú folyosó, mindkét oldalon ajtók, mögöttük egy potenciális lehetőség. Ha a bent lévőnek nem tetszel, kiküld. Van mondjuk 30-40 ajtó (de nem is ez a lényeg) és tetszőleges sorrendben nyithatsz be bármelyik ajtón, de csak egyszer.


Végigmész az összes ajtón, és mindenhonan kiküldenek. SENKINEK NEM KELLESZ.


1 - a bent lévőknek ez az egész csak egy másodperc volt, megláttak, és kiküldtek (nem tudták hányadikok voltak mikor benyitottál hozzájuk, hányan voltak előttük, hányan vannak utánuk)

2 - neked az egész életed a folytonos visszautasítás. (és annak összes következménye) te az egész folyamatot látod, ők csak 1 pillanatot.

jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ugyan az van amit a 11-es leírt, a nők nem közelednek.
jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ugyanaz van, mint a 11-esben. Ez a blackpill kollektiv tudatossag. Nem ismerjuk egymast, de ugyanazok a dolgok tortennek velunk.



40F incel

jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mint 48f kereszténycelnek. Keress rá. Korábban micsoda meglepetés 47f incel volt.
jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!