Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy férfiban, amikor ismerkedtek? Külső, belső tulajdonságok alapján.

Figyelt kérdés
jan. 10. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy szóval könnyű válaszolni: MINDEN!
jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Barito ***** válasza:
26%
Ha külső nem megfelelő nekik, akkor game over.
jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekik? Miért, nektek nem? Nektek mindegy, hogy néz ki a nő?
jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én is ezt mondom:

Ha nem tetszik a csaj külsőre még egyszeri dugás sem lesz.

Olyankor maradunk barátok:)

jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Külső: én a nálam valamennyivel magasabb, vékony alkathoz szoktam tudni vonzódni, izmosság nem szempont, a sportosság is csak legfeljebb amiatt, hogy megfigyeléseim szerint a bringások között fordul ez elő nagyobb gyakorisággal.

Az arcot nem tudom így leírni, annyi biztos, hogy az itt felkapott lapátáll-vadászszem kombó számomra egyenesen riasztó tud lenni, de minimum taszító, semmiképp sem vonzó.


Belső: erről kisregényt lehetne írni. Ami röviden és tömören összefoglalja: EQ lehetőleg minél magasabb. Hiába laza, magabiztos, határozott fellépésű meg minden, amit hagyományosan egy férfiban vonzónak szokás tartani, ha fázik mellette a lelkem...

jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Belső :


- legyen értelmes , kedves , jószándékú , udvarias , állatbarát , legyenek hobbijai , barátai , érdekelje a zene , filmek , történelem.


Külső :


- legyen minimum 168-170 cm

- normal testalkat , de lehet pocakos is.

- egyidős kb velem. De plusz 5 év nem zavarna

- átlagos arc


Anyagiak:


- keressen annyit mint én (300 ezer )

- legjobb lenne ha önálló albérletben lakik. De nem baj ha szüleivel. De ha komolyra fordulna a dolog akkor legyen hajlandó közös albiba eljönni a szüleitől

- autó nem szükséges. Csak hátrány Budapesten

jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a férfias férfiak tetszenek .

Sóher zsugori mamahoteles kizárt !!!

jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külsőre:ne legyen nálam alacsonyabb, és a szélsőségek se jönnek be (túl vékony, komoly túlsúly, de a nagyon kigyúrtak se). Bejön a rövidebb szakáll (ha jól áll valakinek), és a kicsit hosszabb haj (nem vállig érő)

Belsőre: itt (is) nagyon sokat lehetne írni, pl. hasonló értékrend, érdeklődési kör (részben legalább) és humorérzék, állat-, természetbarát, ne legyen túl komoly, ne legyen önsajnáltató, pozitív életszemlélet, inkább introvertált hozzám hasonlóan, stb stb

jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 akkor nem lenne 8 milliárd ember a földön
jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.


Arabéknál, négeréknél, romáéknál nem nagyon kérdezgetik az embereket, hogy mi tetszik nekik (egyik nemet sem). Kapják, amit, de azt kötelezően, ha tetszik, ha nem. Aztán a védekezési módok hiánya miatt "gyün" a 8 pulya per pár.

jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!