Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, tényleg ennyire fontos tulajdonság ez egy férfin?

Figyelt kérdés

Eddig azt gondoltam, hogy szemből kell, hogy lássanak, de már a második nő utalt rá, hogy nem elég formás a seggem. Mi ebben a pláne?

Mert az addig oké, hogy mi férfiak szeretjük a formás popsit, de a nőknek mióta lett ez fontos?



2023. jan. 12. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Mindig is az volt. Csak nem beszélünk róla.

Ezért fura hogy szóvá teszi neked.

2023. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Már akinek. Én még sose néztem egy pasi fenekét sem.
2023. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
3# Akkor neked se lehet valami jó segged, így nyilván nem elvárás hogy valahogy azért kinézzem az a pasi hátulról is.
2023. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem alapból az izmos férfiak tetszenek, nekik pedig a seggük is kerek szokott lenni, ami valóban szexi.
2023. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 harebell ***** válasza:
87%
Én ezt sose néztem egy férfin, nem szempont. De sok nő van, akinek fontos, csak tényleg ritkábban mondják.
2023. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Viszonylag széles skálán mozog az ízlésem (mackós - vékony - átlagos), sosem néztem, hogy milyen egy pasi feneke. Mindig az öszkép volt a fontos.

Most nagyon tetszik egy illető, hát meg nem tudnám mondani, hogy milyen a feneke, oda még nem néztem.

2023. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik a kerek fenék egy férfin, a kicsi és laposat szeretem.
2023. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De miért fontos?
2023. jan. 12. 13:54
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
A fenék nem annyira, de az izmos, vastag lábak (amihez automatikusan társul egy jobb fenék) nekem is imponálnak. Nagyon sok ijesztően vékony lábú férfit látok és nekem nagyon nem tetszik, legyen akármilyen a felsőteste.
2023. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Neked miért fontos?
2023. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!