Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, tényleg ennyire fontos tulajdonság ez egy férfin?

Figyelt kérdés

Eddig azt gondoltam, hogy szemből kell, hogy lássanak, de már a második nő utalt rá, hogy nem elég formás a seggem. Mi ebben a pláne?

Mert az addig oké, hogy mi férfiak szeretjük a formás popsit, de a nőknek mióta lett ez fontos?



2023. jan. 12. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is jobban néz ki egy formás férfi fenék, mint egy lapos “farhát, amikor a hata a dereka és a combja egyben van…
2023. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem olyan fontos, de plusz az biztos. :)))
2023. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Mindenkinek fontos, egész egyszerűen azért, mert egy feltűnő dologról van szó. De nyilván egy férfinak nem kell buborékseggűnek lennie. Egy alapból normális testalkattal rendelkező férfinek általában a feneke is normális. Ha baj van a fenekeddel, gondolom alapból nem vagy túl sportos, sokat ülsz, stb.


Vagy csak ez a két lány volt ennyire ráállva a fenék témára, azért két lány sem olyan mennyiség, ami alapján lehetne általánosítani.

2023. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Sosem néztem még meg egy férdi fenekét, engem nem érdekel. De van olyan nőismerősöm, aki képes percekig erről áradozni.
2023. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Ez a fontossági sorrend vége nálam, de nyilván jobb, ha formás. igen.
2023. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Alapból én nőként nem nézem csak úgy meg a férfi popsit de ha már ismerkedés szinten vagyunk akkor nyilván csekkolom,hogy milyen az a fenék mert nem mindegy hogy a kövérségtől kerek a fiú feneke vagy az izomtól.
2023. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%

Egy férfinek a feneke legyen férfias. Lehetőleg izmos. Nem túl lapos, de nem is nőies.

Mostanában látni olyan férfiakat akiknek olyan a feneke mintha nő lenne. Jól kiemelkedik, és kerek. Jó passzos nadrággal még direkt rá is tesz egy lapáttal, és még riszálja is.

Az ilyen férfi vagy meleg, vagy bi. Dugatják magukat.

A szexpartner kereső oldalak teli vannak velük.

Több ott már az ilyen férfi szinte mint a nő. Kezd nagyon rosz irányba menni a világ.

És még az sem áll tőle messzi, hogy a fenekén lévő nyillást puncinak nevezi. 😥😢

Őrület.

2023. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!