Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lenne ijesztő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ijesztő, ha így ismerkednék egy lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit ilyen sztoris lesz a történet, de örülnék neki ha tudnátok valamit javasolni. Talán ami a legérdekesebb, hogy lehet eddig sose voltam szerelmes. Érdekes nekem ezt tudatosítani magamban, mert nem tudom az okát teljesen. Talán nehezen lehet felkelteni az érdeklődésem, de ennél a lánynál valami egészen mást kezdtem el gondolni. Nem sablon szöveg, tudom mennyire hangzik annak.. Ez a lány más mint a többi számomra, érdekes hogy magamat láttam meg benne ahogy ránéztem, olyan érzés fog el mintha én lennék. Szóval a történet úgy kezdődik, hogy egy kis faluban lakom sajnos, onnan szoktam bejárni az egyetemre. Ez azért fontos, mert szerencsére úgy hozta a sors, hogy a mostani félévben napi 2 alkalommal egy kis ideig rendszeresen ő is ott volt a tömegközlekedési eszközön ezáltal. Bevallom először véletlenül, de utána folyamatosan ugyanoda ültem le, hogy néha ránézhessek. Nem bunkón, finoman szoktam ezeket elkövetni. Ő kb az első olyan lány akit szinte egész nap tudnék figyelni. És itt jön a bökkenő, mert tudni akartam hogy hívják legalább. Megkerestem fb-n viszonylag nehezen, de félek ez kicsit rossz irány. Személyesen szeretnék vele beszélni, hogy egyáltalán lenne nála esélyem. A tömegközlekedésen azonban mindig zenét hallgat, ami kicsit udvariatlan lenne szerintem úgy megszólítani, meg annyira ritkák ezek hogy lehet több ilyen csak sokkal később lesz. Hazafelé meg még ritkábban szoktam látni. A napokban egy hosszabb kihagyás után ismét összefutottunk, de a barátnőjével volt feltételezhetően. Az ötletem talán az lenne, hogy várok a következő ilyen alkalommal amikor hazafelé megy és leszállok ott ahol ő szokott. Majd utána megyek és megszólítom, hogy megismerhetem-e. Nem egy 10/10-es ötlet ez tény, de egy fb-n való bejelölés és egy szia, megismerhetlek szöveg jobb lenne? Ez is ilyen stalker eset lenne, de tényleg semmi jobb ötletem sincs jelenleg. Kicsit ilyen fura dolgok vannak bennem, annyira nem szeretném elrontani vagy semmit se tenni.


jún. 8. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de ha végig zenét hallgatott, mialatt ott ültél mellette, nyilvánvalóan nem akar tőled semmit.
jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fuh nagyon para vagy.


Amúgy hogy keresel meg ismeretlent facen?

jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha leszáll, ahol én és követ az elég para.

A tömegközlekedési eszközön út közben kevésbé lenne ijesztő valami semleges témával, hogy pl gyakran késik-e ez a járat vagy ilyesmi. Én nem ismerkedem tömegközlekedésen, lehet hogy ő sem, meg kb semmit nem tudsz róla, de egy próbát megér. Max megtudod, hogy nem vevő rád.

jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak mosolyogj rá, és köszönj neki a buszon.
jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is először csak mosolyogj rá. Ha leszáll,ezt játszd el többször,hogy te is leszállsz.Párszor csak mosolyogj,aztán szólítsd le utána,kb a 3.alkalomnál.

Ha elsőre csinálnád,az kicsit para lenne.

jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy új enter billentyűt!
jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kacsints rá!
jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tôle a buszon, mit hallgat, és beszélhetsz vele a zenékrôl, ezek szerint szereti a zenét. Ha tetszel neki, és nem teljesen antiszoc, beszélgetni fog veled!
jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(Valaki tényleg írja le. Beírod a fb keresőbe, hogy "lány az X buszon" vagy hogy megy ez? Nagyon félelmetesen hangzik, hogy egy idegent megtalál sm-en.)
jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: mi ebben a félelmetes? Max nem jelöli vissza a csaj, de be se jelölte. Ha tetszik a csajnak, akkor örülni fog a kezdeményezésnek, akár élôben, akár fb-on.


Ne legyünk már ebben a világban úgy betojva mindentôl, mint a nyulak, meg olyan elszigeteltek egymástól, mint az ûrhajósok!!!

jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!