Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen ember?

Figyelt kérdés

A huszas évei közepén járó srác vagyok. Létezik olyan lány aki tényleg egy komoly kapcsolatot szeretne, akinek komoly tervei vannak az életben és tényleg szeretne valamit közösen felépíteni és kialakítani egy boldog életet? Szeretnék végre normális, szeretetben és boldogságban teljes életet élni. Elegem van a szürke hétköznapokból, szeretnék egy olyan személyt az életembe, akivel kialakítunk egy olyan életet amire mindketten vágytunk, akivel lehet tervezgetni, elutazni valahova ha épp úgy, tartja kedvünk.

Nagyon szeretnék beszélgetni egy intelligens, érett gondolkodású emberrel.



jún. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy csaj se komolytalant akarna amiben csak hasznalgatják.
jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 shortcel165 ***** válasza:
13%

Nincs ilyen, amelyik jóspasitól éppen a pillanatnyi kedvük szerint bizsereg a pnájuk (fellobban a láng vagy mit szoktak hadoválni) azzal mennek szobára.


Ha nem vagy magas meg jópasi, akkor esélyed sincs.

jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy csomó ilyen lány van.
jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 én még sajnos nem találkoztam egy ilyen lánnyal sem, pedig nagyon szeretnék végre már...
jún. 8. 21:05
 5/6 shortcel165 ***** válasza:
0%
0%-ra értékeltetek, pedig igazságot beszélek!
jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Sajnálom azokat a srácokat akik nem olyanok mint mint a kérdező, sajnos a lehető legrosszabb korszakban élsz. Itt már a fenti dolgok nem játszanak, nem fogsz tudni kialakítani egy lánnyal sem érzelmes kapcsolatot mert nem akarnak érzelmeket, nincs szükségük rá, felesleges negatív tulajdonság lett mára.

Tehát mit tudsz tenni....várni, várnod kell, hogy ez a korszak lemenjen, és addig gyurd ki magad, tanulj, hogy legyen sok pénzed majd, legyen egzisztenciád, kiállásod. De amit a kérdésben írtál, azt most jelen pillanatban nem fogod tudni véghez vinni, mert most nem erre van kereslet.

Pl a barátnőm 30 éves és egy 17 éves pasiért van oda, aki ki van gyúrva, magas, jóképű stb...ma ez megy kérdező, legyél erős és kitartó még. Szerintem 5-10 év és fordul ez a jelenlegi torz valami ami most van a nők fejében, van 5-10 éved amit csakis kizárólag magadra fordíthatsz, és én a helyedben magamra is fordítanám.

jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!