Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak akik örökre szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Vannak akik örökre szinglik maradnak?

Figyelt kérdés
jún. 7. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Örökre nem, de most pár éve igen. Elvesztettem minden érzelmet és motivációt a férfiak iránt (fizikailag és érzelmileg is), remekül meg vagyok egyedül.
jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ronda az arcom.
jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Unokatesóm 64 éves, sosem volt nője. 10 éve nekem sem volt kapcsolatom már, és nem is lesz. Kiábrándultam az egész párkapcsolatosdiból.Őszintén, hiányérzetem sincs.

N

jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az incelek, meg a f.szkörhintán ragadó nők örökre szinglik maradnak.

Az előbbiek sosem tudnak, utóbbiak sosem akarnak ezen változtatni

jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 csak ez külső függvénye én pl soha nem akartam magamnak sportos testet soha nem is vártam el senkitől hogy ilyen teste legyen de más meg elvárja inkább egyedül maradok csak élőben nem tudom hogyan lehet ezt kimondani ha azt kérdezik hogy mikor lesz barátnőm és rosszul esik ha kérdezik nem tudok mit mondani.
jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy rosszabb külső óriási hátrány.

Emiatt sokan maradhatnak egyedül. Ez tény.


Főleg, hogy kisebb lett a világ, sokkal nagyobb az a szám amiből választhatnak az emberek.


Persze ez igényektől függ...elég egy dagi? elég ha kb. hajléktalan? vagy rusnya?

jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jelen.
aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen pl én egyszerűen nem vagyok helyes.


27/F

aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!