Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a menő abban, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a menő abban, hogy vannak lányok akik kiteszik az internetre, hogy hány embernek nem írtak vissza? Oké vannak jogos esetek is, de akik normálisan írtak azokat miért kell lógva hagyni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet megírni ha valamilyen oknál fogva nem akar beszélni az illetővel legalább annyit, hogy: "Szia aranyos vagy, hogy írtál, de nem szeretnék veled beszélgetni/ismerkedni" és akkor nyugtázva lenne a dolog és sokkal tiszteletteljesebben lenne az egész elintézve.

jún. 6. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kiteszik a netre? Ha konkrétan kiteszi az üzeneted és másokét. Az nagyon szánalmas és gáz, abban az esetben örülj, hogy nem válaszolt neked se. Egyébként ha szimplán nem válaszol egy vadidegennek az teljesen normális már bocs.
jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
az ilyen lányoknak annyira elbaszott az élete hogy az okoz nekik örömet hogy másokat megaláznak, le kell szarni őket, hátha felnőnek idővel
jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 A tiktokon láttam egy ilyen videót ahol a lány vagy 20 képet rakott ki, minden képen más fiúval a chatje volt lefotózva, hogy írt neki, és voltak akik tényleg szégyenteljesen írtak, de voltak akik nem. Én nem mondtam, hogy velem történt, csak leírtam, hogy a normálisakat azért lehetett volna finoman nyugtázni, nem kirakni őket a netre.
jún. 6. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Nehogy az ő üzeneteit is kirakja egyszer valaki. Az ilyen emberektől a hideg ráz.
jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ott tartunk hogy megtehetik a nők következmények nélkül, a sok hülye meg fut utánuk.
jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, te is megteheted.
jún. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Vannak ilyen fb-os csoportok is. Bár ott pasik is raknak ki Screenshotokat, de a legtöbb posztoló nő.

Mondjuk több ezres csoportokban ilyeneket megosztani szerintem gáz, főleg ha a nevet sem takarják ki sokszor.

jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyél privátban sem hányadék, és akkor nincs mitől félned.
jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a “hányadék” üzeneteknek a kirakásával van a gond. Azt még jó is ha látják mások, hogy milyen emberekre kell figyelni ha írnak. De ha normális üzeneteket is kiraknak névvel az már gáz.
jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!