Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar titeket, ha a nő magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha a nő magasabb úgy 10-15 centivel?

Figyelt kérdés

Nem lehet a vállához bújni, kissé le kell hajolni egy csókhoz.

De mégis annyira tetszik, a szeme, a stilusa.

Vélemények?


2024. jún. 4. 12:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

9#


Milyen gyereket B+?


Felnőtt férfiakat degradálsz a külsejük alapján, náci tempóban.

2024. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 nem degradállak csak a tényeket közlöm. A 165 centi gyerekméret. A mai átlag 12 éves lányok és 13-14 éves fiúk ekkorák. Én 175 vagyok, nekem te nem létezel mint férfi, bocsesz. Még a nácizást is vállalom, mert túl azon hogy sose tudnék egy ilyen gyerekméretű pasit megkívánni, féltem volna attól is hogy a gyerekeim is kicsik lesznek (ha lány nem gond, de ha fiú...?)
2024. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es, a kérdés nem tinikre vonatkozik.

Magyarországon az átlag felnőtt testmagasság férfiaknál 176 cm, míg a nőknél 164 cm körül van.

A magas nők sem tehetnek róla, hogy magasabbak, a pasik sem, ha alacsonyabbak. Azért nem kell senkit lenézni ennyire, hogy ne férfiként nézzünk rá.

2024. jún. 4. 23:16
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
13 - Nők lenézhetnek férfiakat külsőségek alapján, csak fordítva nem szabad.
2024. jún. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

12#


Az, hogy jobban tetszenek a magas pasik, azzal nincsen semmi probléma, nekem is jobban tetszenek a szőke hajú nők a barnáknál, de ettől még nem kezdem degradálni az általam kevésbé preferált csoportot.


Talán nem is náci tempó ez, amit itt tolsz. Ez inkább az óvodás testszégyenítős csúfolkodás, amit legkésőbb általános iskolában kinő a többség.


A hozzáállásod a rendes gyerekek szerint már a homokozóban is cikinek számítana.

2024. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként jól jellemzi az általános női hozzáállást, hogy itt a kommentekben akik az alacsony pasikat lesajnálják, azok zsebelik a lájkokat, az értelmeseket meg lepontozzák a francba.


A való életben is nagyjából ezt tapasztalni, a kisebbet bántani olyan könnyű, annyira jó. Ez teszi az "igényes nőt", vagy mit.

2024. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Shorty, nálad ugyanaz a forgatókönyv mindig. Megjelensz kérdéseknél és elkezdesz hisztizni hogy ostobák és felszínesek a nők. Amikor valaki eligazít akkor jön a bazmegolás majd áldozatpózba vágod magad hogy téged mindenki mindig bánt.

Pont most jött szembe ez a kis színes, gondoltam megosztom veled hogy lásd hogy milyen sokan látják az ilyen páros férfitagját gyereknek az asszony mellett. Még akkora darabnak se kell lenni hozzá mint a cikkben szereplő nő. Hagyd békén a nálad magasabb nőket, csak magadat égeted le a gyerekes hisztiddel hogy akinek te nem kellesz az ostoba. Van itt önbizalom, nem kevés. Használd arra hogy próbálkozz hozzád illőkkel, ne idegeneket szapulj folyton mert semmi közöd a választásainkhoz.

[link]

2024. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

Ez az egész egy mítosz. Rengeteg 160-170 közötti átlag, vagy átlagalatti pasi van nővel. Tudjátok miért? Mert pénzesek és csak ez számít. Virít mellettük a 10-15 centivel magasabb aranyásó.


Abszolút nem a magasság számít. Én tallcel vagyok de még egy randiig se jutok el. Tudjátok miért? Mert nem érzik az armanit, a louis vitton-t, a boss-t stb., nem látnak és éreznek márkákat, pénzt, nem szagolják a pénzt rajtam így esélytelen.


38F poorcel/tallcel/incel

2024. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Múltkor pont az ellenkezőjét láttam. Kb 180as pasi akkora nővel, hogy a mellkasáig ért. Hátulról úgy néztek ki, mint apa-lánya, ráadásul amikor megláttam a hölgy arcát olyan volt, mint egy kislány. De a csók után talán nem az apjával volt.


Igy első ránézésre, ha van különbség magasságra,.sokat számit az alkat is, a korkülönbség, a gének.. ha a nő teltebb, a férfi sovány, akkor még feltűnőbb páros lesz. Vagy ha nagy a korkülönbség.

Igazam van? 😊😬

2024. jún. 5. 09:05
 20/20 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne igazad, beteg dolog amit a nők művelnek. Engem kifejezetten taszítanak a túl alacsony nők. Nem normális hogy a derekamig érnek.


A kb. egymagas nők vonzanak, 5-10 centi belefér, de annál több?

2024. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!