Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többnyire el tudnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többnyire el tudnának képzelni kapcsolatot egy 25-35 centivel magasabb sráccal?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és még sokszor a 175-180 cm magas magas nők is olyan átlagos magasságúnak érződnek mellettem. (Mint ahogy egy 180 centis srác érez egy 160-165 centis lány mellett.) De ezt nem rossz értelemben mondom, mert engem annyira nem izgat hogy a másik milyen magas és tetszhet egy 160, de 180 centis lány is.


Volt pár barátnőm az évek alatt, de nem vagyok egy nőcsábász. Csak érdekel, hogy a legtöbb nő fejében mi jár ezzel kapcsolatban. Néha félek attól, hogy sokan kellemetlenül éreznék magukat mellettem és sok lánynak csak a magasságom miatt nem kellenék.


2021. ápr. 22. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
157 centi vagyok, és ugyanígy vagyok, csak a másik irányba. a 170 centis férfiakkal szembenézek. Apukám 187 centi, úgy nőttem fel, hogy ez a férfimagasság, engem nem zavarna, sőt.
2021. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Lassan a 2 méter is kevés lesz nekik. Miközben ők törpék.
2021. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, de tudok olyat, aki igen.
2021. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kényelmetlen lenne már, ha mást nem tudnék rólad (tehát pl tinderen meg hasonlókon csak a neved+magasságod lenne kint), nekem nem érné meg a további ismerkedést. Ha már ismerlek egy ideje, akkor mondjuk nem lenne probléma, de ha a "külső megfog, belső megtart" esetet nézzük, akkor itt a külső nálam inkább hátrányos lenne.

160 vagyok, a de ez nem csak a konkrét 197-hez mérten igaz, már 180 is sok lenne.

2021. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
172 cm vagyok, a legmagasabb exem 195 centi volt, a legalacsonyabb 170. Egyikükkel sem éreztem magam furcsán, nem tudom miért kellett volna.
2021. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
A magas fiuk, pasik, ha vekonyak, tehat nagyon nyakiglabak, akkor iszonyuan tetszenek.
2021. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Én kifejezetten jól érezném magam, mert az agyam (néha tévesen )férfiasságot társít hozzá.

Eddig minden barátom velem egymagas, vagy 1-2 centivel magasabb volt, és sosem éreztem igazán férfinak őket ahogy teltek a hónapok/évek, de ez nyilván nem a magasságuk miatt volt, hanem a viselkedésük miatt.

Viszont az agyam nagyon rosszul kapcsol, és amikor egy szimpatikus,magas srácot látok valahol, egyből arra gondolok, hogy tuti nem "tutyimutyi". ( Miközben ugye egyébként nincs összefüggés)

A másik meg, hogy valamiért biztonságérzetet is adott amikor magas sráccal ismerkedtem, szóval ez sokaknál előny szerintem

2021. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

180 centi vagyok nokent es nyilvan a magas ferfiakat szeretem.

viszont egyszer randiztam egy 210 centis sraccal, na nala mar azt errztem, hogy tul magas, meg hozzam is, el tudom kepezelni, egy atlagos 165 centis csaj hogy erezhet mellette. raadasul o mar az a ketgoria volt, akit megbamultak az emberek, hogy mekkora.

tehat 15-20 centi az idealis, 35 nekem mar kicsit sok, de nyilvan nem ezen mulna a dolog, ha amugy minden stimmel. inkabb legyen magasabb, mint alacsonyabb!

2021. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
172 centi vagyok, az exem 192 volt és tökéletesnek találtam ezt a különbséget. A 197 sem lenne gond, szeretem, ha jóval magasabb nálam a partnerem. :)
2021. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
160 centisen csak 185+ pasik jöhetnek szóba.
2021. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!