Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az offnak számít nálatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az offnak számít nálatok ha szeretek bizonyos dolgokat gyütögetni?

Figyelt kérdés

Főkent köveket szoktam szedni, a szebbeket azt zsebre rakom. Akár az utcáról is összeszedem őket.

Illetve ha egy jó állapotú, nagyobb darab téglát meglátok, akkor ha van rá lehetőségem, azt is kollektálom.

Szoktam még köveken kívül más dolgokat is, de főként a kövek a szenvedélyem


Ez mennyire furcsa?


jún. 3. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is szoktam tobozt, gesztenyét, fadarabokat vagy tengerpartról, sivatagból szebb köveket hazavinni. Gyüjtögető ösztön. :)
jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

A gyűjtemények jók, de most komolyan, kövek? Helyigényes, koszos (vagy van kavicstisztító-készleted, mint Mr.Monknak?), nincs "vége".


Bár hallottam idiótább gyűjteményt, ilyen volt a "kártyapakli, de csak az utcán talált kártyákból" gyűjtemény, amit valami 54 évig szedett össze a lelkes francia(?) ember. Volt, hogy évekig egyet se talált, ami hiányzott, máskor meg 3-at is rögtön. Ez a legnagyobb f...ág gyűjtemény ever.

jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem élnék együtt semmiféle gyűjtögetővel, kivéve ha olyan otthonra van lehetőségünk, ahol kap saját szobát a kollekciója és nem kell bámulnom a kacatokat.
jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A csak így rendszertelenül össze-vissza mindent az elég gyerekes. Ha ez valami rendezett dolog lenne, pl csak címeres téglák, vagy valamire hasonlitó kövek, esetleg ásványok vagy fosszíliák, az úgy nem baj, még érdekes is.


Én is gyűjtök meglehetősen szokatlan dolgokat is, de azok rendszerezve vannak

jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Téglából csak a szép egész darabokat viszem magammal, a törötteket nem
jún. 3. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem hogy zavarna bárkit is, max az itteni örömtelen embereket.
jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább múzeumokban szeretek műtárgyakat gyűjteni, de eddig nem volt szerencsém. :D
jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Kissé fura, de nem lenne gond. (F!)
jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nincs tele a lakás csurig kövekkel, nem zavarna
jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!