Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves fiú vagyok, egy 43...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiú vagyok, egy 43 éves nő idős lenne hozzám?

Figyelt kérdés

jún. 3. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Dugásra oké, amúgy halott egy ilyen kapcsolat. Generációk választanak el egymástól titeket, de tényleg azt gondold végig, hogy a hölgy, a családodnak való bemutatása előhoz e most bármi kellemetlenséget benned. Ha igen, akkor hanyagold a komoly kapcsolatot.
jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz amúgy gyereket, de szereted, akkor nem. Ha gyerekben gondolkozol meg klasszikus családban, én hagynám. Szexben meg nem számít.
jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szexben biztos hogy kib. jók lesztek együtt. A többi meg úgyis kiderül!!
jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ne agyalj !!!

ÉLJ !!!

Ki mit szól hozzá ? Én pont lesz.rnám.

jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szexben a legjobb felállás. :)

Viszont hosszabb távon lehetetlen. Te 50 éves leszel teszem fel, ő már 68. 50 éves férfiként még élnél, szexelnél, és még 15 évet kell dolgoznod a mai törvény szerint. Ő pedig már 68 éves nyugdíjas lenne, a magyar átlag szerint tévénézős, kertészkedős nagyi.

jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15, nem baj, én akkor is elnyalnám 2-3x per nap. Sőt, nem engedném wcre pisilni :-).
jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha bátorításra szorulsz e téren, akkor igen. Keresztbe lenyel az élettapasztalatával.

Ha szexet akarsz, legyél rámenősebb. Ha szerelmes vagy, akkor meg nem mindegy, ki mit mond? Úgyis remeg minden porcikád.

Ő hogyan viszonyul hozzád? Ismeritek egymást, szoktatok beszélgetni? Vagy látásból ismered, ő az eladó a szomszéd kisboltban? Puhatolózz, nem fog a sült galamb a szádba repülni.


#15 A kérdező 25 év múlva lesz 50 éves :) Azért ennyire hosszú távra nem kéne gondolni, most van most. Az egykorúak kapcsolata sem tart évtizedekig... a válások száma is az egekben...

jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez az új divat. Egyéniség vagy te is, úgy látom.

Ha szeretsz valakit, nem az internet népét kérdezed. Szeretni valakit egyébként jó ötlet. Mindegy, hogy kit, ha kölcsönös.

jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Elkéri bárki a személyiteket?


13-asnál a pont!

jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szeretőknél mindegy, ki hány éves, mert az úgyis titokban marad. Társnak, barátnak meg azt választasz, akit akarsz, nem? Sunnyogás helyett akár büszkék is lehetnétek egymásra. Személyiségfüggő.
jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!