Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazából különleges képességek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából különleges képességek kellenek ahhoz, hogy valakinek párkapcsolata legyen, nem elég csak annyi, hogy normális?

Figyelt kérdés
Bennem elég nagy kontrasztot okoz az, amiket az interneten olvasok, és amit a való életben látok. Gyerekkoromban nem gondoltam, hogy ez a társkeresés akkora probléma kéne legyen, most igazából ez, hogy ki szép, ki nem elég szubjektív, bárki tetszhet valaki másnak, vagy lehetnek más olyan kvalitásai, amik vonzóak. Nekem úgy tűnik sokszor olyan hosszú listákat írnak az emberek arról, hogy mik az elvárásaik a leendő párjukkal szemben, hogy tényleg nagyon nehéz lehet annak megfelelni. De az egész modern világ ilyen, a munkában, szülőként is olyan elvárások vannak, amik egyre inkább azt az üzenetet küldik, hogy aki nyugodtan és kiegyensúlyozottan akar élni, az erre nem alkalmas, mert itt 110%-ot kell nyújtani minden téren. Persze számít, hogy valaki mennyire művelt, milyen egzisztenciája van, de ha valakinek van egy normális viselkedési kultúrája, érzelmi intelligenciája, akkor az szerintem elég kéne legyen ahhoz, hogy ne essen ki mindenki szűrőjén.

jún. 2. 19:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
Tehat felszines vagy, de nem hozod azt a szintet megkozelitoleg sem, amit a masiknal mar minosegnek ertekelsz. Az onbizalmad meg rottyon van. Kivalo recept az egyedulmaradashoz. Megsugom neked, hogy az onbizalom merteke egy ferfinel sokkal meghatarozobb a kinezetnel. Nemtom 50 evesen ezt hogy nem sikerult felismerned. Hol eltel eddig, szatyorban? Akinek van onbizalma, az a csajozas teren sem szenved, nem varja lepattanot, hanem megy elore es keresi az interakciokat a masik nemmel. Egy jo onbizalmu embernek onnantol mar csak ido kerdese a kapcsolat, amig olyanba nem botlik, akivel osszepasszolnak.
jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21.

Sajnos igazad van, az önbizalmam tényleg a nullán van, de hosszú lenne itt leírni, hogy ez miér is alakult így.

Talán privátban.

A lényeg, hogy tisztában vagyok ezzel, és elismerem, nem tagadom.

Sajnos ahhoz, hogy legyen önbizalom, ahhoz egy nő kellene aki ember számba vesz, kellenék neki, és ez 80 %- ot javítana a helyzeten.

Nade tudjuk, hogy ez marha nehéz. Nagyon nehéz ma egy nővel kapcsolatot teremteni, mert minden nő a 10 pontos férfiakat keresi. Túlkínálat van most férfiakból, és a nők a legszebbekre hajtanak.

Aki nem néz ki szuperül, azt szinte lenézik ma.

Legalábbis én ezt tapasztalom.

Nincs ezzel gond, ez így van rendjén.

Egy csinos, szép nőnek, ma mindent szabad. Övék a világ, a férfi az ő lábaik előtt hever.

Én szinte Istenként nézek rájuk, hisz a nő az azért lett megalkotva, hogy legyen értelem, okosság, és fény a földön.

Hogy mi férfiak világosságban tudjunk élni.

Szeretnék találni valami megoldást a problémára, de ssjnos nem tudom kihez fordulhatnék.

Ki tudna ezen segíteni.

Anyagiakon semmi nem múlna, én most már bármit megtennék azért, hogy legyen kapcsolatom.

jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

UI.

Még a Dunába is bele ugranék az Erzsébet hídról, pedig sajnos nem tudok úszni. De ez a mérhetetlen akarat, ez kisegítene szerintem.

jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

"Sajnos ahhoz, hogy legyen önbizalom, ahhoz egy nő kellene aki ember számba vesz, kellenék neki, és ez 80 %- ot javítana a helyzeten."


Nem. A nő nem egy kellék, gyógyszer vagy valami hangulatjavító plüss.


Emberként bánj a nőkkel, ne istenként. Senki nem akar felelős lenni a kis életedért meg az önbizalmadért

jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit talán rosszul fogalmaztam.

A nő semmiképpen nem egy kellék, nem gyógyszer, ez így igaz.

Azt viszont tudom, hogy egy férfi úgy igazán férgi, ha van mellette egy nő.

A nő önbizalmat, magabiztosságot, férfiasságot ad. Javítja a férfi értékét. Feljavítja.

Ha nincs nő egy férfi mellett, akkor viszont az a férfi egy kicsit elveszett. Csetlik- botlik a világban, és nemigazán találja a helyét. Csinálja a dolgát, de nem tartja értelmét semminek.

Csakúgy elvan, sodródik a hézköznapokkal, az àrral.

Megpróbál szélcsendben sárkányt eregetni, orkán erejű viharban pedig tüzet gyújtani.

Egyiknek sincs semmi értelme, de csinálni kell valamit.

Valahogyan el kell tölteni az időt reggeltől estig.

Hidd el, senkit nem akarok felelőssé tenni sem az életemért, sem az önbizalmamért.

Az ömbizalmam az sajnos így alakult, pár szerencsétlen szituáció miatt.

jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!