Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít normális visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít normális visszautasításnak?

Figyelt kérdés
jún. 1. 16:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Az attól függ, mennyire nyomul... Ha nagyon nem bír magával, megmondom, hogy hívom a rendőrséget.
jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igazából bármi annak számít amiben nem bunkó módon megalázva a másikat mondod el, hogy nem szeretnéd. De az a legegyszerűbb, ha nem kertelsz, hanem megmondodod, mint ahogyan az első válaszoló is leírta.
jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%

Ha steak lennél, akkor azt mondanám túl húsos vagy.


Ez biztos beválik.

jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Igen, munkahelyen futottam olyan szituba bele hogy a másik félnek kapcsolata volt, de velem flörtölgetett aztán amikor beszéltem vele akkor nem mondta ki konkrétan hogy vonzódik hozzám, csak azzal rázott le hogy barátnője van.

Szóval ez is visszautasítás, csak abban nem az van hogy csúnyának tart, de nyilván olyan szépnek sem.

Ez a barátom/barátnőm van visszautasítást én már csak kifogásnak találom azaz nem mondja ki hogy bocsi de nem lehet köztünk semmi, meg van barátom/barátnőm.

Aki csak simán a párjával jön, de nem ad semmi választ akkor az is normális visszautasításnak számít?

jún. 1. 17:30
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi, de nem szeretnék veled ismerkedni. Van barátom. Neked minden jót! Ha ezek után sem hagy békén, tiltás mindenhonnan.
jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon megtisztelő, de épp egy maratoni sorozatnézési kihívás közepén vagyok, és nem szeretném megszakítani a 8. évad közepén"


Egy ilyet süss el neki.

jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Az igazság kimondása, szépítés nélkül.


Pl. "Ön nekem túl ronda", "Ön nem elég gazdag véleményem szerint!", "Én túl jó vagyok önhöz viszonyítva"

jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%
Szia cica, most már nincs gazdád.
jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%
#17, aaaakkora bunkó vagy!
jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy kiröhögnek és hangosan teszik minde általános és normális.
jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!