Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak magamnak végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magamnak végre egy szép, kedves, intelligens barátnőt, ha ezek a nők mind foglaltak és ha felszabadulnak, nagyon válogatnak és így rendkívül kicsi az esélye, hogy valaki pont engem akar majd párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
máj. 29. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#10

Igen, a pénz is számít nem csak a külső. 🤣🤣🤣🤣


Na jó igazából csak viccelek.

máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Önmagában az, hogy jóképű valaki, bőven elég. Semmi ilyesmi nem létezik, hogy valakit rondaként leveszünk a lábáról, mert milyen elragadó személyiségünk van. Esélyt nem adnak a nők, még egy fél perc beszélgetésre sem, annak aki ronda. Az ilyen kamukat bírom, amikor benyögik ide is pl. a nők, hogy nekik először nem is tetszett a párjuk, de olyan belső értékekkel rendelkezik, hogy összejöttek és most már megszépült a szemükben. Aha...én meg most jöttem a 6:20-assal.
máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem elég. Mit kezdjek azzal, hogy jóképű ha esetleg buta/bunkó/agresszív.


Azt meg nem a ronda pasikra mondják, hanem olyanokra akik alapból nem az esetük..velem is volt ilyen.

máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
"Nem, nem elég. Mit kezdjek azzal, hogy jóképű ha esetleg buta/bunkó/agresszív." Simán elnézik ezeket a nők a jóképűeknek.
máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van olyan, nem tagadom. De ne általánosítsunk, nekem nem kéne senki csak azért mert jól néz ki, de 2 szót nem tudnánk váltani és ezzel nem vagyok egyedül.
máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!