Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontok szerint a feminizmus már elérte a célját?

Figyelt kérdés

Most már világ nagyrészén egy nő sincs arra kötelezve, hogy egy neki nem megfelelő pasival legyen és dönthetnek a testük felett. A nők szabadon választhatják meg, hogy kivel és hogyan legyenek.


Ez lett volna a cél? Vagy még ennél is tovább akarnak menni?


máj. 28. 13:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
3%
17. Ki ragadtad a lényeget jézusom. Az átadni annyit jelent hogy elengedni más javára ..
máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
9%
A nők saját maguk ellenségei, eddig az összes munkahelyen ahol dolgoztam csak azt hallgattam, hogy olyan ocsmány dolgokat állítanak a nők a barátnőikről, hogy felfordult a gyomrom.
máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
16%
22. Munka társaikat is kibeszélik a szemükbe meg jó pofiznak . A normális nők mind ezt állítják fura.
máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
11%

#21

Hagyd, őt ismerem, ez a válaszoló egy elvakult beteg nő, vitatkoztam vele már itt párszor, számára a szüli gondatlanságból elkövetett gyermekhalál, amit a részeg anyuka okozott, számára az apuka hibája, aki épp dolgozott és ott sem volt, elkezdte a férfit szapulni.

máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
81%
Roppant megmosolyogtató, amikor férfiak próbálják megmondani, hogy nekem, mint nőnek kit kéne ellenségemnek tartanom. Nem szeretem a kifejezést, de jól ideillik az angolból ismert "mansplaining" szó.
máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
20%

Sokan abból indulnak ki amit látnak.


Nézik a tv-ben a műsorokat, nap mint nap amit a neten látnak...


A sok sok kis buta, vagy netántán okosabb de mihaszna semmirekellő nőket látják akik a szépségük miatt eljutnak mindenhová és zabálják a pasijuk pénzét, szopásért szexért cserébe gondtalan anyagi életet élhetnek.

----> namost a nép ebből indul ki.


De nem mindenki ilyen.


A többit pedig a #2 leírta.

máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
4%
25. magad ellensége van.. akik mindenhol és mindenkiben ellenseget lat az emlékeztet a vezerunkre . Tudod a gyulolet az felemeszti az embert egy ido utan .
máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
10%
vagy
máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
24%
20# Kínzás? Erőszak? Ezt max a fókuszban láthattad. Ahol eddig megfordultam, mindenhol a nők mentek egymás agyára, nem a férfiak. gusztustalanul.nyilatloznak egymásról.
máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%

"Társkeresési szempontok szerint a feminizmus már elérte a célját?"

A feminizmus célja mindig is a szabadság és az egyenlő esélyek megszerzése volt. Az, hogy egy nő szabadon rendelkezhessen az élete minden aspektusa felől, legyen az tanulás, munka, párkeresés, gyerekvállalás. Hogy senki se kényszeríthessen rá olyan életet, amit nem szeretne.

máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!