Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontok szerint a feminizmus már elérte a célját?

Figyelt kérdés

Most már világ nagyrészén egy nő sincs arra kötelezve, hogy egy neki nem megfelelő pasival legyen és dönthetnek a testük felett. A nők szabadon választhatják meg, hogy kivel és hogyan legyenek.


Ez lett volna a cél? Vagy még ennél is tovább akarnak menni?


máj. 28. 13:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%

Igen és nagyon jó vívmánynak tartom. Önálló, független férfiként teljesen igazságosnak tartom, hogy az ellenkező nem is élhet ezzel a jogával.


F

máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
16%
Merre van tovább? Ennyi volt a cél
máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok benne biztos. Sok férfi még most is lenézi a nőket vagy szexuális tárgyként kezeli őket. A gyakori is tele van ilyen kommentekkel.
máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
9%
13# A nők meg pénztárcának minket :P Oda-vissza lenne még hova fejlődni bőven.
máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
44%
A szinten tartás lenne a cél.
máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
12%
szerintem a célját elérte ,de egyes nők szerint is vannak akiknek irrealis elvarasaik lettek, illetve nem tudják eldonteni kit es mit akarnak. Fent vannak tarskereson pl 1 év alatt ledaralnak 50-60 ferfival randit és egyik sem megfelelő de ennek ellenere tovabbra is ott vannak és elveszik a lehetoseget mas noktol. A nő az mindig is a nő ellensége volt .Mi férfiak hajlamosabbak vagyunk atadni noket masnak.
máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%

"Mi férfiak hajlamosabbak vagyunk atadni noket masnak."


Jézusom... átadni...

máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
80%

"A nő az mindig is a nő ellensége volt."

Írod ezt te férfiként? :D Nekem nőként férfiakkal jelentősen több és rosszabb tapasztalatom volt. Maradjunk annyiban, hogy attól sose kellett tartanom, hogy egy nő megerőszakol.


"Mi férfiak hajlamosabbak vagyunk atadni noket masnak."

Ez, de undorító mondat. Egy saját akarattal rendelkező emberről írsz, nem egy tárgyról, amit csak úgy kölcsönbe adsz.

máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
15%

18# A nők szavakkal, áskálódással, furkálással, irigységgel ölni képesek. Hogy lehet, hogy ezt te nőként nem veszed észre? A férfiak átlátszóan és bugyután csinálják, őszintébben, ráadásul hazudni sem nagyon vagyunk képesek. Ahhoz sem értünk rendesen. Szerintem meg két nő sokkal nagyobb ellensége lehet egymásnak, még ha barátnőknek is állítják be egymást.


F

máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

"A nők szavakkal, áskálódással, furkálással, irigységgel ölni képesek."

Ez igaz és bármennyire is fájó az ilyesmi, ez nem hasonlítható össze egy valódi gyilkossággal vagy megkínzással, mint amilyen a nemi erőszak.


"Ahhoz sem értünk rendesen."

Több milliárd férfi él ezen a bolygón. Hidd el, van köztük bőven, aki nőket megszégyenítő módon tud hazudni és áskálódni. Örülj neki, ha te nem vagy ilyen, de ne legyél naiv, mindenféle férfi (és nő) létezik.

máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!