Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányokat csak a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat csak a magasság érdekli?

Figyelt kérdés
Vagyis lehet nekem akármilyen személyiségem nem számít mert csak 165cm vagyok?

máj. 28. 09:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
Mindig ezt írom de hát nem tudok mást erre. Jársz az utcán? Nyisd ki szemed vagy ha magányosan élsz egy erdő szélén akkor menj be a városba. Mert ott ha szétnézel akkor látni fogsz az utcán alacsony pasikat is nővel, na meg kövér pasit is nővel, na meg szegényebb pasit is nővel. Mit nem lehet ezen észrevenni, hogy ilyenek is nővel mennek az utcán? Aztán sírsz, hogy nincsen nő. De be vagy fékezve, nem látod azt sem ami látható, mármint azt amit írtam, hogy ki mindenki oldalán látni nőt. Szóval nem a magasság, nem a szegénység, nem a kövérség hanem az fejben van a baj. Egyszerűen ez van. Persze ha te nem vagy egy jóképű milliomos akkor ne a topmodell csajt akard megszerezni, vannak bizonyos elvárások de, hogy nem lehetne nőd az nem igaz.
máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Sok nőt ismerek viszonylag alacsony férfival, és olyan nőkre gondolok, akiknek nem hiszem, hogy gond a párkeresés.
máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%
170 cm magas nő vagyok. Nem alacsony, de nem is olyan hú de magas. Rendszeresen látok nálam alacsonyabb fiatal férfiakat nőkkel.
máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%
Én 164 centi vagyok, de egy 180 centi magas párom volt, a többi mind 170 és 180 között mozgott. Szerintem nem kényelmes az a nagy magasságkülönbség. 14-5 centinél mnagyobb különbség már sok szerintem.
máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A probléma leginkább azzal van hogy a 165 centimmel a 140-150 centis lányoknak is túl alacsony vagyok, ha ilyen alacsony lányok azt mondják hogy nem ismerkednek 180cm-nél alacsonyabb sráccal akkor hogy merjek egyáltalán próbálkozni?
máj. 28. 12:23
 16/28 Kedves Vezető ***** válasza:
65%
Itt nagyon sok más összetevő is van ami számít. Hány kg vagy, jóképű vagy e, van e pénzed, stb..
máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%

Nem csak a magasság. De vannak turn offok. Nekem pl nem jön be egy kopasz férfi és nem fogok velük randizni. Csak a haj érdekel? Nem, de ez egy turn off.

Volt vőlegényem 169 centi volt, a legmagasabb férfi akivel randiztam 175 centi volt, a többi a kettő közt. 165-nél már lehet én is furán érezném magam.

máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, te hol ismerkedsz, de én 140 centis felnőttet még soha nem láttam, 150 körülit is összesen kettőt és nagyon alacsonynak számítottak. 160-165 közötti nőből több van, ők gyakoriak és nem mind keresnek magas párt. Nekem zavaró lenne, ha alacsonyabb lenne a pasi, 168 vagyok, előző pàrom szintén ennyi volt. Sok alacsony férfi van kapcsolatban.
máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj kérdező a 2es vagyok.

Èn sose voltam a nők kedvence, normál magassággal normális testsúllyal.

De elkezdtem magamat is analizâlni anno és hát azért ràjöttem annyira,hogy többet kène tennem illetve kellett volna tennem èrte,hogy sikeresebb legyek nàluk.

Pèldàul megtanulhattam volna táncolni,hordhattam volna fogszabàlyzót ,hogy tökéletesen àlljanak a fogaim.

Vagy jobb cuccokkba jàrhattam volna(plàne,hogy pènzem is volt),szórakozni is többet jàrhattam volna.

Vizsgáld meg magadat is minden tèren.Hidd el megèri.

41 éves férfi egy feleséggel 1 gyerekkel

máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%

Nők, miért hazudtok?


A társkereső oldalakon a nők 90%-a kiköti, hogy a pasi legyen legalább 170, de inkább hogy 180 centi magas.


A nyomorult törpe fajtát lenézik és utálják a nők.

máj. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!