Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, akik a XXI. században...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik a XXI. században sem kezdeményeztek, mert az "a férfi dolga" a "klasszikus nemi szerepek szerint", másban is ilyen konzervatívok vagytok?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem viseltek nadrágot, mert a klasszikus nemi szerepek szerint az nem ildomos?

Eljegyzés előtt nincsen szex?

Az asszonynak a konyhában a helye?

Gardedám nélkül (aki vigyáz az erényetekre) nem mentek szórakozóhelyekre?


máj. 24. 11:39
1 2 3 4
 21/33 Leclerc ***** válasza:
89%
11. Fogalmad sincs milyen nőnek lenni! De most komolyan, egy nő ismerősöd sincs? Kérdezd már meg tőle, hogy milyen az hogy elnyomnak, és diszkriminálnak, csak mert nő vagy? Hogy akárcsak milyen kimenni az utcára. Komolyan milyen élettelennek kell lenni, hogy ennyit fogj fel a világból, hogy nőuralom van?
máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
9%

"Fogalmad sincs milyen nőnek lenni!"

Ja, mert te most nő vagy hogy te tudod?

Elképesztően szánalmas vagy

máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Leclerc ***** válasza:
80%
22. Nem vagyok nő, ellenben elhiszem amit mondanak.
máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy a nők hordhatnak-e nadrágot, eljárhatnak-e gardedám nélkül stb az jogi kérdés. Az pedig, hogy nekem mint nőnek az a vonzó férfi, akinkezdeményez az pedig az én párválasztási preferenciám.

Ugyanígy neked is lehet párválasztási preferenciád, hogy olyan nőkhöz vonzódsz, akik nem hordanak nadrágot és csak gardedámmal járnak fel és a konyhában a helyük - hogy találsz-e ilyen nőt az meg a te problémád (mint ahogy nekem is az én problémám, hogy találok-e olyan férfit, aki kezdeményez nálam).


Szerintem ez két teljesen különböző kategória, amit nem lenne szabad keverni. Ennyiből azt kéne összehasonlítani, hogy:

- Van joga a nőnek nadrágot hordani? - IGEN

- Van joga a férfinak nem kezdeményezni? - IGEN


Ne keverjünk jogi kérdéseket párválasztási preferenciával.

máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%

" a teljesen túlzó és alaptalan női elvárások miatt."


Ha egy nőnek jobb egyedül, mint veled, akkor nem az elvárásokkal van a baj :D


Mellesleg még soha nem voltatok képesek válaszolni arra, hogy ha szinte minden nő foglalt és van párja, akkor mégis kikkel vannak :D

máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"Felteszem a kérdést: aki férfi létére nem kezdeményez, az másban is ilyen tutyimutyi?"


Ha egy nőci ilyen kis konzervatív és bigott, akkor az nem nő a szememben, csak egy fehércseléd 😉

máj. 24. 15:31
 27/33 anonim ***** válasza:
82%

Akkor te azt is elvárod, hogy a nő b*sszon meg egy felcsatolhatóssal?Az is olyan kis modern dolog pedig.

Te elvennél amúgy feleségül olyan nőt, aki nem hajlandó veled lefeküdni?Biztos úgy van, különben nem hoztad volna fel.:)

máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%
#26 Teljesen mindegy, hogy te mit bugyborékolsz, ezek a nők feléd sem köpnek.Ez a baj, ugye?Teljesen hidegen hagyja őket, hogy te mit gondolsz róluk.
máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
68%

26# Nem a kérdésre válaszoltál.

De vegyük át részletesen.


Tegyük fel, kezdeményezek!

És utána? Te mit teszel, vagy mit érzel feladatodnak egy kapcsolatban?

Én mondjam meg hova menjünk, én kocsimmal, én vezessek, én mondjam meg mit eszünk hol eszünk én fizessek?

Most komolyan kérdezem, mert ha ilyen az illető, az nem férfi.

Ha ezekből nem veszi ki a nagyobbik részét, akkor mit keresünk mi együtt?

Ne haragudj, de még opcióként sem szerepel az ilyen nulladék.

máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Leclerc ***** válasza:
0%
29. És csodálkoztok, hogy miért tekint titeket annyi férfi anyagiasnak! 🤦‍♂️
máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!