Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem találom meg a társamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem találom meg a társamat, a halálomon töprengek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Örökké magányos voltam. gyerekként is csak kínlódtam, szenvedtem és megaláztatások sora ért. Volt jópár párkapcsolatom, többsége erről az átkozott internetről. Átkozom ezt a világot, miért nem éltem korábban? Gyűlölöm a modern kort, műkörmöt és a túlfűtött feminizmust. Hiszem hogy egyenlő a két nem és mindkét nemnek megvan a maga funkciója, rendeltetése.

Rendkívül önbizalomhiányos és szorongó típus vagyok. Azt érzem hogy a nők csak lenéznek. Hízok, nincs motivációm a sportra. Nem akarok meghalni, de sokáig nem fogom bírni ezt az állapotot.


Mi a francot tegyek? Boldog akarok lenni, családot akarok. Élni akarok.


31/F


máj. 23. 02:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%

"Hogyha eddig négy fal között otthon kockultál, akkkor tedd le a függőséged és helyette járj emberek közé. Pár év alatt lesznek ismerőseid, 3-5 év alatt pedig már barátaid is!"


Ettől még a nőket nem fogja érdekelni. Nekem is van rengeteg barátom, ismerősöm, haverom, járok társaságba, elhívnak ide-oda, akár alig-alig ismert arcokkal is együtt lógok. Lóßaszt nem ér elhiheted. Ez maximum nőknél működőképes, de férfiak esetében, mint halottnak a csók.


A pszichológus is egy baromság. A motiváció hiányát az adja, hogy a kérdező nem kap pozitív visszajelzést az élete semmilyen területén. Hiába csinál/csinált bármit is. Én is így vagyok ezzel. De igazából már leszarom. Amíg nem baßtatnak, addig nem érdekel már. Nem akarok elérni semmit, igazából a saját igényszintemhez mérve megvan mindenem. Másoknak, főleg nem a "társadalomnak" megfelelni meg nem akarok. A pszichológus maximum ebben tud segíteni, hogyan legyen valaki része ennek a szarkupacnak könnyebben.

Kösz de nem.

máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Micsoda válaszok. Na tessék. A hiba másban van, amíg ilyen kirekesztő nagyképű a többség a világ nem fog jó irányba haladni.
máj. 23. 11:00
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

13

Hagyomábyos értékrendre vágysz.kerdező? Most is rengeteg nő van az baráti koromben is, akik nők, és boldogan elvannak otthon, eltartja őket a férfi, ők meg elvégzik a házimunkát, nevelik otthon a gyerekeket. Rengeteg ilyen barátnőm, ismerősöm van, aki nem akar karriert, csaladanya akar lenni, és ennyi. Ha nem talalsz ilyet, a hiba benned van...mert tényleg rengeteg ilyen nő van.

máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
14-es, igen, sok ilyen nő van. De gondolom a kérdezőnek úgy kéne ilyen nő, hogy nem tenne bele a dologba két forintot se, mert ő szegény depis.
máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%

14

Anyja p*csája! Ugy undorodom az ilyen férfiaktol! 🤮🤮🤮

Amikor hisztizik, hogy nincs nő, aki mos főz takarit, hagyományos értékrend....megkérdezem tőle, hogy de akkor eltartasz? Jaaaaa, azt nem, hát egyenjogusag van! Hát koszi. Azt várná mind, hogy ingyen megcsináljak mindent, de azért legyen mellette melohelyem is. 🖕🖕🖕

máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Igen 15-ös, erről van szó. Az ilyeneknek azt kívánom öreg korukig ne érintsenek puncit semmilyen testrészükkel. Max az anyjukét, aki ilyenre nevelte őket.
máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%

16#

Már megint az extra luk kiváltsága?

Miért hiszitek ettől az extra luktól felsőbbrendűnek magatokat?

Nem is úgy általában a nők, hanem a női feminácik

máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

17

Nem érzem magam felsőbbfendünek, de alsobbrendunek sem! Neked jogod van ugy élni ahogy akarsz, jogod van csoronak lenni, szarnak lemmi, luzernak lenni, nekem.meg jogom van nem veled randizni

máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
13%

A 16# pont arról árulkodik hogy felsőbbrendűnek képzeled magadat

A punci kiváltságát hordozod, és ebből a nektárból nem kaphat ám akárki, ha valaki nem tetszik akkor a felsőbbrendű puncik csapját el kell zárni előle és "legyőzted" az illetőt, legalábbis szerinted.

Sajnos ki kell ábrándítsalak: Hiába az extra lukad, igazad még nem lesz!

máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17%
A feministák valójában azt várják el, hogy a férfi el is tartsa őket, és még pluszban a házimunkát is elvégezze.
máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!