Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz férfiként ismerkedni? 22/F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy lányoknak mindig van “udvarlójuk” vagyis számtalan lehetőség közül választhatnak, de legrosszabb esetben is 2-3 srác érdeklődik irántuk. Férfiként viszont akkora verseny van, hogy ha szeretnél elhívni egy értelmes, átlagos kinézetű lányt akkor állhatsz be a sorba másik 20-30 srác mögé és maximum imádkozhataz.

máj. 14. 13:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
Már megint egy kamu kérdés a femcelektől saját maguknak, hogy tudjanak tombolni. Ez elképesztő.
máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy a lányok/nők azonkivül hogy várják sorban az udvarlókat meg a koruknál fogva még 18-45 éves korig is jól néznek ki mennyi energiát ölnek bele hogy őket válassza egy férfi?

Én azt látom hogy senki sem elég lenyűgöző nekik sem külsőre sem dumára, várják a nagy "durranást" de nem jön.

Nem sok értelme van ma már versengeni más férfiakkal egy nőért, verekedjenek az utcán a bak macskák én ember vagyok.

máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem olvastam végig minden hozászólást, de a választ a fő kérdésre, azt tudom.

Ma annyira nehéz férfiként ismerkedni, hogy szinte teljesen lehetetlen.

Ha nem nézel ki nagyon jól, akkor szinte lehetetlen.

Ha jóképű vagy, sportos, jó testalkatú, akkor persze sokkal könnyebb.

Ma sajnos olyan világot élünk, hogy minden a külsőn múlik.

Még középkorúként,40-50 évesen is.

Ha 50 plusszosan nem úgy nézel ki mintha 30- 35 lennél, akkor labdába sem rughatsz.

Rengeteg most a férfi, és alig van néhol 1-1 szabad nő.

Ez az állapot hozta ezt.

Így teljesen nyilvánvaló, hogy csak a TOP kategória kel el.

máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%
Eljött az az idő, hogy ma érdemes egy nőért meghalni, még akár öngyilkosnak lenni sem tulzás.
máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos ha valaki férfinek született, annak ezt a szörnyű terhet élete végéig hordozni kell. Sajnos ezen változtatni nem lehet.

Nőként mi gondom lenne ??

Összejönnék egy jóképű, sármos, jó megjelenésű férfival, oszt mi gondom lenne ??

Az égvilágon semmi. Ülve nyalogatnám a holdat.

Nem lenne az állandó megaláztatás, lenézés, visszautasítás, kikosarazás.

Úgy vettem észre, hogy nagyon lenézik most a nők a férfiakat.

Kiszolgáltatott csúszómászók,/férgek/ lettünk.

Még a piacon is megfigyeltem, hogy a női vásárlókat minden eladó sokkal szivélyesebben, kedvesebben kiszolgálja.

Sokkal szebb húst, és szebb árút kap.

Ez így volt, van, és lessz is.

máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!