Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz férfiként ismerkedni? 22/F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy lányoknak mindig van “udvarlójuk” vagyis számtalan lehetőség közül választhatnak, de legrosszabb esetben is 2-3 srác érdeklődik irántuk. Férfiként viszont akkora verseny van, hogy ha szeretnél elhívni egy értelmes, átlagos kinézetű lányt akkor állhatsz be a sorba másik 20-30 srác mögé és maximum imádkozhataz.

máj. 14. 13:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#8 igen a külső elég sokat számít. Viszont míg egy átlagos férfi, aki nem jóképű neki van esélye maximum 3 lánynál. Addig lányok között (most nem akarok senkit megbántani) de a külsőleg kevésbé vonzóaknak is akad még 3 nál is több. Az átlag alatti férfiakat pedig kizárólag a pénz mentheti fel.
máj. 14. 14:37
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
Mert vannak az életnek kellemetlen szabályszerűségei. Míg egy átlagos 22 éves csaj majdnem minden fiúnak-férfinak bejön, addig egy átlagos külsejű, az ideje többségében egyedül vagy más vele egyidős fiúk társaságában levő srácban nem sok nő lát vonzó partnert, inkább legfeljebb egy kedvelhető kisfiút. Ne aggódj, ha odafigyelsz magadra, igyekszel fejlődni kívül-belül (de főleg belül, emberi-érzelmi-társas készségek előnyben), meg hozzá viszonylag haladsz az életben is, rövidesen változni fog a helyzet, 25-30 között egyre inkább úgy fogod érezni, hogy nem nagy dolog nőt szerezni.
máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
De ha bekajálod az incel nézeteket, akkor 30 évesen is egyedül leszel. Szóval fejezd be ezt a megkeseredett fröcsögést, hogy átlagos lánynál 20 srác áll sorba. Ha egy kicsit jobban rágyúrtál volna az emberi készségeidre, akkor egyrészt jbbb társaság lennél és jobban éreznéd, miért vannak szívesen veled a lányok, másrészt látnád, hogy abból a 20 bepróbálkozó srácból 18-19 nem vetélytárs, ők esélytelen lúzerek, akik "hátha bejön" alapon bepróbálkoznak minden elfogadható külsejű lánynál, a legcsekélyebb tekintet nélkül arra, hogy milyen lány illene hozzájuk, illetve hogy a lány részéről megvan-e a nyitottság és kölcsönös szimpátia. Meg azt is látnád, hogy ez vastagon benne van abban, ha egy lánynak sokszor nincs már türelme kezelni az örökös ismerkedési próbálkozásokat, hasonlóan ahhoz, ahogy neked sincs túl sok türelmed a Keletiben a nyolcezredik kéregető lelki világát pátyolgatni, hanem csak elzavarod és kész.
máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

11: Szexkapcsolatra igen, párkapcsolatra nem. Arról meg hogy egyes férfiak hogyan kezdeményeznek, regényt lehet írni, mint annyi, hogy "szia" vagy péniszfotó a semmiből.


Egy átlagos nőnél bár többen kezdeményeznek, mint egy átlagos férfinál, de ez természetes, mert a férfi kezdeményez. Te ugyanúgy kezdeményezhetsz akár több nőnél is, semmi nem tiltja! Ugyanúgy a nőnél is lesz több offos férfi, aki visszautasít, mert nem szimpatikus, ugyanúgy neked is lesz pár nő, akivel nem jön össze. De a sokból elég egy sikeres udvarlás, akit te választasz, nem?

máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen elég lenne... De nem egy robot vagyok aki sorban kezdeményez minden héten lányoknál. Ritkán van, hogy nagyon megtetszik egy lány és akkor nem tudom megállni, hogy tegyek valamit, de fölösleges igazából. Főleg,hogy múltkor láttam, hogy kirakott egyik csaj egy képet és azonnal 90 like meg mindenféle sráctól kommentek. Holott egy fiatal lányról beszélünk, tehát nem is tudom honnan ismer egyátalán ennyi embert, de nagyját követi is...
máj. 14. 15:33
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Értem, tehát nincs önbizalmad, mert egy félénk kisfiú vagy. Így valóban nagyon nehéz párt találni, hiszen a férfi kezdeményez, a nők férfit akarnak akinek van önbizalma, képes cselekedni, irányítani. Nagyon nehezen fogsz találni olyan nőt, aki helyetted hordja a nadrágot, bár valamennyi esély van rá.
máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
14 szexkapcsolatra is nehéz olyat találni akivel tényleg jó is...
máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%

Lányként sem egyszerűbb. Nincs mindig udvarló. Olyan biztos akad, aki meglát az utcán és megdugna, de olyan aki komolyan érdeklődik, tesz bele energiát és időt és nem csak az érdekli, hogy ürítsen, na olyan kevés. Pedig normális vagyok.


Tény, hogy jelenleg olyan az élethelyzetem, hogy nem igen mozgok olyan helyeken, körökben ahol lehetne ismerkedni, de ez korábban is hasonlóan volt.


Utálok online, egy ideje mégis ujra felmentem egy társkeresőre, hogy adjak egy sanszot. Matchem lett sok, de sokkal több az idióta, komolytalan üzenet vagy az olyan aki 0 energiát tesz bele. Akikkel eddig beszéltem egy idő után eltűntek, pedig most tényleg aktív voltam. Jelenleg 2 olyan srác van akikkel beszélek, inkább az egyikük az, aki rendes mondatokat ír, érdeklődik, tesz bele jobban, de ő nem magyar:D és még ugye így sem biztos, hogy nem csak megfektetni akar.


Szóval ha szemelyesen odajönne egy szimpi srác (mondjuk egy kávézóban vagy bárban pl), értelmesen és tényleg nem csak azzal a célzattal, hogy könnyítsen magát (úgyse megyek bele), annak rettentően örülnék. És a normális lányok többsége is.

máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#16 Szerintem van különbség aközött, hogy valaki gyáva vagy aközött aki nem megy oda minden lányhoz minden héten... Nyilván nagy számok törvénye, de szerintem roppant kínos 100. csajnál pitizni.
máj. 14. 16:22
 20/25 A kérdező kommentje:
#18 Én is próbáltam társkeresőt, de lányok tekintetében sem jobb a helyzet, hiába vetek fel érdekesebb témákat, de nem kapok túl bő választ, visszafele meg jönnek kérdések:))
máj. 14. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!