Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen, de rávettem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen, de rávettem magam, hogy eláruljam a férfinak, aki régóta nagyon tetszik, hogy mit érzek. Mivel személyesen alig találkozunk és a helyzet sem engedi, írásban közöltem. Annyit válaszolt,hogy ok! Vajon mit jelent a továbbiakban?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 13:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
neki nem jossz be mint no..
ápr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Másnap reggel felhívott és azt mondta, előző nap nem tudott visszahívni, sok dolga volt. Nagyon kedves volt és kérdezte mikor érek rá általában. Azt mondta elviszlek egyszer vadászni. / jár vadászni/
ápr. 13. 06:50
 13/22 anonim ***** válasza:
Jó, kezdődik a sztori 2. hozzászólásból
ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ennek feltétlenül így kell lennie? Mindig így végződik a sztori? Akkor ezek szerint nincs semmi esélyem arra, hogy megszeressen, bármilyen jó is vagyok bármilyen téren?

Nincs tapasztalatom, azért kérdezem!

Nem lesz sex az tuti. Tartom magam

ápr. 13. 08:12
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ideje válaszolni? Kamu szöveg. Akkor azt az odavetett okét is megtartotta volna magának és inkább nem mond semmit míg rendesen nem képes válaszolni. Viszont az oké után kapcsolt, kihasználhatónak ítél.
ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Részletesen elmondta mit csinált aznap. Mindig volt körülötte valaki és vezetett is, hirtelen ennyit tudott írni akkor, hogy ok.
ápr. 13. 08:41
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy shitteszt volt. A kollegai megdumaltak, hogy ra vagy indulva es egy menetre jo leszel, o pedig most lecsekkolta, hogy ennek ellenere hajlandosagot mutatsz e. Mivel azt mutattal, igy most o is eljatssza neked az a szerepet, amit latni szeretnel, hogy megkaphassa a trofead. Tul naiv vagy, es nincs emberismereted, raadasul te leplezted le magad. Ez a kihasznalas legjobb kombinacioja. Nem is hagyja ki a ziccert.
ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem te mindenképpen hinni akarsz neki. Mindegy ki mit ír hiába te kérdezted mintha számítana mások hogy látják, mindegy bármilyen redflag, szíved mélyén annyira védeni akarod, hogy úgyis belebonyolódsz vele egy viszonyba. Remélem nem sérülsz nagyon.
ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18,mert még naiv, es kapaszkodik mindenbe. Mindegy, majd tapasztal pár ilyet, es akkor utána jobban szűr.

A biztos nem lesz szex kijelentés is fura, el tudja ragadni az embert a hév...

ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mindketten házasok vagyunk. Kisvárosban élünk. Lehet, hogy ennyire benéztem őt?

Erre nem gondoltam volna..

Azért írtam neki én, hogy tetszik, mert csak néha látom kocsiban ülve. Mivel nincs személyesen lehetőség ismerkedni.

Fél évben egyszer, ha összefutunk , akkor is valami városi rendezvényen.

Ennyire gáz, hogy írtam neki?

Ismerkedni hol tudtam volna vele?

Elég egyenes ember vagyok.

Nem jó a házasságom. Neki sem

ápr. 14. 06:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!