Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molett alkatomnak köze lehet hozzá, hogy eddig csak egyéjszakás kalandjaim voltak férfiakkal, komoly pedig nem?

Figyelt kérdés

Eddig abszolút nem görcsöltem ezen, de nemrég valami megváltozott bennem, hiszen 28 éves nő vagyok, lassan én is szeretnék családot alapítani. De valahogy elkerül engem a szerencse, pedig szerintem nyitott vagyok rá, próbálok ismerkedni élőben és az interneten is. Akikkel eddig megismerkedtem a neten illetve a barátaim által, ők a szex után eltűntek (már ha addig eljutottunk). A szex előtti ismerkedési időszak változó, hol több, hol kevesebb - szerintem nem ezen múlt a további alakulás. Az jutott eszembe, hogy talán az alakom miatt?

Molett alkatom van, plus size, nőiesen telt ami azt jelenti, hogy igen van egy kis hasam de nagyon nahy melleim vannak és nagy fenekem. Sok dicséretet kapok férfiaktól, látom hogy megnéznek az utcán is. Igyekszem az alkatomnak megfelelően öltözködni de nőiesen, szoknya, kivágott felsők, ékszerek. Ápolt vagyok, gyantáztatok, parfümöt használok, szép a hajam és a sminkem, körmöm. Mégsem kellek hosszútávú komoly kapcsolatra. Soha nem is volt kapcsolatom, még csak pár hónapos sem.

Bár a külsőmön nem szeretnék változtatni, mégis egyre jobban irritálnak a vékonyabb nő ismerőseim, kolléganőim. Az egyik munkatársnőm is karcsúbb és szinte csak komoly kapcsolatai voltak. Még a korombeli férfi ismerőseim és inkább nála kezdeményeztek, hiába idősebb néhányuknál.

Szóval ez lehet az oka mindennek, hogy molett vagyok? Akik meg vékonyabbak ennyivel könnyebb nekik?



ápr. 5. 15:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
10: Talán nem kellene elmenni az első jelentkező tini chaddel és ignorálni az értelmes, normális korodbeli férfiakat.
ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha szexben benne vannak veled akkor annyira nem lehet taszító a külsőd. Inkább a szemelyisegedet kellene fejleszteni. Lehet megérni tanácsot kérni, elbeszélgetni egy Pszichológussal.
ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

12.


Az semmit nem jelent. Sok agyhalottnak minden mindegy.

Amúgy szerintem jó nő lehetsz, csak valami gond van veled, de az nem külső lesz, hanem belső tulajdonság.

Nem csak a vékony nőknek vannak pasijai.

ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Csodálkozva olvasom ezt 42 évesen 110 kilósan 15 éve párkapcsolatban.
ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
12%
a szep fiuk csak dugni szeretik az ilyen alkatu noket..
ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%

Érdekesek az eddigi válaszok. Szerintem az elején nagyjából jól elmondták, de a vége kicsit kezd elcsúszni.. Lényeg a lényeg, hogy nem lehetsz mindenkinek az esete. Én intelligens, jól szituált férfiként úgy gondolom, hogy megismernélek, aztán majd látjuk. Írok priviben.

32/F

ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon szívesen itthagynám a kommentem, hogy duci, husis alakot kedvelő, 26 éves pasi vagyok, aki nagyon szeretne már tartós kapcsolatot egy érett, normális értékrendű intelligens és nem utolsó sorban husis csajjal... De annyi negatív szarság ért már az utóbbi időben Tőletek csajok részéről, hogy inkább csak azt tudom mondani - további jó válogatást. :)
ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: jobbulást. Nem b+zin, hanem őszinte szívből: az előtted szóló.
ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szívesen megismernélek de nem hiszem hogy mint pasi bejönnék mint barát talán de az meg úgy is van. 160 cm 80 kg 28F
ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%

A helyzet az, hogy a személyiséged, amivel az igazi férfira hatni tudsz.

Ehhez ugyanakkor arra van szükség, hogy az illető férfi felismerje, pontosabban fel akarja ismerni az értékeidet, akarjon Téged megismerni. Akiben ez nincs meg, azzal ne szexelj, mert nem érdemli meg! Más a helyzet, ha Neked is csak arra kell valaki, de akkor meg el is fognak kerülni azok, akik Veled szeretnének családot alapítani.

Törvények:

1; A férfi a teremtés koronája, de a nő a fej.

2; A nő a befogadó, Ő dönti el, melyik férfinak ad esélyt.

3; Minden működő párkapcsolatban és családban a nő a megtartó erő.

4; Arányosan kevés kivételtől eltekintve a férfiaknak időnként más nő kell. Nem szebbet, vagy jobbat akarnak, egyszerűen csak másikat.

5; A nőnek az anyatermészet őserőt adott és eszközöket arra, hogy kezelni tudja a férfit. Felismered, ki az akivel érdemes és kik azok, akik érdemtelenek.


Remélem, tudtam segíteni.

ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!