Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáza nők szemében ha csak 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáza nők szemében ha csak 28 évesen tudok külön költözni a szülőktől?

Figyelt kérdés
Azt is úgy, hogy van egy lakásuk Budapesten amit vettek és megengedték, hogy használjam.
márc. 27. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van, amelyikében gáz, van, amelyikében nem. Én az utóbbi tábort erősítem. 34N
márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eddig miért nem használtad azt a lakást?
márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%

Én 31 évesen készülök lakást venni (most 30 vagyok). Nem rég mentem szét a barátnőmmel akivel együtt éltem és ezután inkább hazaköltöztem spórolni. Aki ezt gáznak tartja az nyugodtan keresgélhet tovább, hidegen hagy az ilyen nők véleménye.

Jól keresek és itt vidéken reális egy lakást venni, mondjuk 10m forint hitellel, 22m forintért. Minek menjek albérletbe, ha már csak egy évet kell spórolnom a célomhoz? Azért, hogy megmutassam mennyire önálló vagyok és még 2-3 évig keljen spórolnom a saját lakásra? :D Magamnak csinálom a kaját, takarítok meg ezek, mert megszoktam a dolgot mikor a barátnőmmel éltem. Szóval ja, akinek ez nem tetszik, az mehet a búsba. :D

márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!