Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/287 anonim ***** válasza:
5%

140


“Nekem önhibámon kívül nincs kocsim. Akkor veszel nekem?


Hogy lenne önhibádon kívül. Ha valaki nem lusta dög mással magát eltartatni akaró ember akkor simán hétköznapi állással megvan a kocsi.

Ne keverd a lustaságot az önhibán kívüliséggel.

márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/287 anonim ***** válasza:
2%

140


“ Azt meg majd én eldöntöm, hogy a saját pénzemből fizetni mire nem nagy dolog😉”


Ja vélhetően most is te mondod meg állambácsinak, hogy mire vonhat adót a fizetésedből :D Ez jó esküszöm!

Max annyit tudok elképzelni, hogy nem adózol semmit mivel nincs miből mivel 14 évesen még apuci pénzéből élsz vagy pénzes bácsit kaptál magadnak aki által egy életre megszabadultál a munkától. De ebben a helyzetben meg nem értem mit okítod a népet.

márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/287 anonim ***** válasza:
61%

#141! Na, hát akkor ezt meg is beszéltük. Szépen felemeled a segged és a hétköznapi állásodért kapott hétköznapi fizetésedből fizeted magadnak a prostid, az enyémről leakadsz, és én fizetem magamnak a kocsimat😁

Sok mindent nem értesz te, de ennyi ésszel ez nem is csoda 😂

#140

márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/287 anonim ***** válasza:
0%

ilyen sz.rok alakitják ki az ideális férfi képét a nőkben, tudod kinek kell akkor nő igy inkább ne:

[link]

márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/287 anonim ***** válasza:
63%

Mindenkinek a saját döntése, hogy akar e párkapcsolatot, vagy sem! Aki akar és előnyösek a tulajdonságai, illetve küzd, az talál párt magának! És ez nem feltétlenül a tökéletes külsővel lehet elérni! Egészségesnek kell lenni kívül, belül, szociálisan képzettnek legalább annyira, hogy barátkozol fiúkkal, lányokkal és a többi jön magától!


Aki meg sikertelen, vagy nem akar párkapcsolatot, az egyedül próbáljon kiteljesedni anélkül, hogy más embereket (különösen a nőket) hibáztasson.


Én nem igénylem a párkapcsolatot senkivel sem, de nem is utálom a nőket! Megpróbálom egyedül jól érezni magam! 23/Férfi

márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/287 anonim ***** válasza:
27%

"Aki meg sikertelen, vagy nem akar párkapcsolatot, az egyedül próbáljon kiteljesedni anélkül, hogy más embereket (különösen a nőket) hibáztasson."


De az persze teljesen oké, hogy itt az elkeseredett nők naphosszat szidják a pasikat mi?

márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/287 anonim ***** válasza:
63%

146


Bogárka, az nem tűnt fel neked, hogy nem A Pasikat szidják, hanem csak bizonyos pasikat, és ezek is 90%-ban a ti nőgyűlölő, nőket hibáztató kérdések alatt, 10%-ban meg kb. az incikék troll kérdései.

márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/287 Barito ***** válasza:
Kedves 17-es, már elérte azt a kritikus szintet. De nekünk ez nem vigasz.
márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/287 Barito ***** válasza:
36%

Én incelként az inceleknek adok igazat. Mert ugyanazokat tapasztalom mint a sorstársaim, azonban nem lettem nő gyűlölő, mert joguk és lehetőségük van azt közel engedni magukhoz akit akarnak, aki bejön nekik.


Ezek tűntek fel nekem az évek alatt:


1 - eleve semmibe vesz a nők 90%-a, ergo meg sem ismernek, nem is akarnak, vagyis kilőve, a "személyiség" probléma mint ok.


2 - a maradék 10%-nyi nő, akik valamennyire megismertek, kivétel nélkül azt mondták, rendes, tisztessége, becsületes EMBER vagyok, de nekik sem kellek, vagyis ugyancsak nem a belső számít (azzal ne gyertek, h csak a szemembe mondtak jót rólam, s a hátam mögött mást mondanak, mert ez utóbbi nem igaz)


3 - több ízben kaptam ama "jó tanácsot", hogy ezen-azon-amazon változtassak (többnyire mellé beszéltek) és akkor majd lesz nőm (hogy-hogynem senki nem saját magára gondolt e tekintetben)


4 - 100%-ban kapitulált eddig mindenki amikor a saját szavaikat visszafordítottam rájuk. (változtass ezen-azon-amazon...rendben, ha változtattam minden általad felsorolton, számodra is elismerhető módon, akkor összejössz velem? - NEM!) tehát egyrész hadováltak, másrészt sem így sem úgy sem amúgy sem sehogy máshogy nem kellek. ez egyáltalán nem motiváló.


Igaza van annak aki azt írta, az évek alatt megzuhan az ember az alternatíva nélküli elutasítottságtól. És itt jön be nők baromi ok-okozat összekeverése: nem kellesz mert meg vagy zuhanva! nem! azért van megzuhanva, mert nem kell senkinek. Mindeközben a nő 100%-ban tudatában van, miért utasítja el a delikvenst, csak kifogással jön, hazug módon.


Incel társaim, fordítsátok vissza a hazudozókra a saját szavaikat! Bár így is incelek maradunk (ugyanabból az igazi okból) de legalább a mocskos, hazug, mellébeszélésüket leleplezzük, s megszégyenülnek. Persze lexarják, hogy lelepleződnek, de ettől még igaz, hogy hazugok.

márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/287 anonim ***** válasza:
27%

"Kedves 17-es, már elérte azt a kritikus szintet"



Nem, mert az incelek nagyresze csicsikal, mint a Csipkejozsika. "Jaj, meg nem talalt ram a szerelem!" es egyeb bluepill-es baromsagok.



Az, hogy a nok a ferfiak 90%-at kiirtanak, nem olyan regota a kozbeszed resze.....



39F incel

márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!