Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereési szempontokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereési szempontokat nézve miről szól a feminizmus?

Figyelt kérdés
febr. 10. 15:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

18

Nem azt mondtam, hogy lenézi, hanem azt, hogy alárendelt. Nyilvánvalóan az, hiszen kitartják, egzisztenciális függésben van egy másik embertől, kiszolgáltatott és a legalapvetőbb fiziológiai funkcióinak a kielégítése is egy másik ember jóindulatától függ. A férfi ettől még lehet normális és tiszteletteljes, de ez mit sem változtat azon, hogy a nő kiszolgáltatott.

febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
12%

19



Amúgy az ilyen kitartott nőknél úgy érdekelne, hogy karácsonykor és szülinapkor miből vesz ajándékot a férjének? Csak nem a pasi saját pénzéből? :DDD

febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%

"Miből lesz nyugdíja?


Miből él, ha meghal a férje?"


Szerintem erre ők gondolnak. Ha meg nem, nem a te gondod.


Nem tudom, nekem az alárendelt nem azt jelenti, hogy leültünk közösen megbeszélni, hogy lenne jó felnevelni a kis családunkat.

febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
19%

"Szerintem erre ők gondolnak."


Dehogy gondolnak. De aztán megy a nyígás, ha a pasi elhagyja őket egy fiatalabbért és 20 év tapasztalati hátránnyal indulnak a munkaerő piacon. Felőlem csinálják, ha akarják, csak utána ne menjen a sírás-rívás.

febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
46%
De menjen. Mégis ki vagy te, hogy beszabályozd, ki miért sírjon. Pláne idegenek.
febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
És te ki vagy, hogy beszabályozd, hogy én mit mondhatok? :D
febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
43%

"Szerintem erre ők gondolnak."

Gondolnak?

Gondolásból hogy lesz nyugdíj?

Nagyimnak minimális volt.

Honnét lett volna?

febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
24%
Gondolás után cselekszenek, egyértelműen.
febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ezzel baj. Kényelmes nekik, hogy el vannak tartva, aztán meg nagy többségük megissza a levét. Vagy úgy, hogy a férjük elhagyja őket, aztán meg próbálkozhatnak jó munkahelyet találni zéró releváns szakmai tapasztalattal. Vagy úgy, hogy kénytelenek bármit is elviselni a pasinak.


Ne legyenek illúzióink, ha egy ember (mindegy, hogy férfi vagy nő) nyeregben érzi magát és pontosan tudja, hogy a párja nem hagyhatja el, akkor nem fog teperni. Ha egy férfi tudja, hogy a párja lakhatása, étkezése, biztonsága tőle függ, akkor a legritkább esetekben nem használja ez ki.

febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
19%

Miért hiszed, hogy ilyen rosszak az emberek? "Nyeregben érzi magát"?


Nézd, nekem se férjem, se gyerekem, nem is akarok kölyköket, de baromi szánalmas, amit leművelsz. A feminizmushoz semmi köze. Akkor most én is mondok egy guglizandó kifejezést: financial abuse.


Sajnálom, hogy te otthon ezt láttad, vagy olyan emberekkel voltál kapcsolatban, akik erőharcnak gondolták a párkapcsolatot, nem pedig szövetségnek. Gyógyulj meg. ❤️

febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!