Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha már fájdalmas az egyedüllét?

Figyelt kérdés
Hoztam ki könyveket, hogy olvassak. Eljárok edzőterembe, hogy fizikailag is kellően lefáradjak. A fennmaradó időben vagy dolgozok, vagy alszok, vagy vásárolok, házi munkát csinálok. Mégis fáj, hogy nincs senkim és nincs is esélyem rá, hogy legyen, hiába javítottam én mindenen. A szüleimtől elköltöztem, és csak a szégyen miatt nem kullogok vissza, mert ott legalább volt egy kis társaságom nap mint nap, és nem az üres ház várt. Van két barátnőm, akiknek van párkapcsolata, és eltávolodtunk egymástól. Próbálok mások felé is közelíteni, de nem megy, nem olyan nyitottak az emberek, mint régen.
jan. 11. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Össze kell jönni innen az első utadba eső incellel.
jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"Mégis fáj, hogy nincs senkim és nincs is esélyem rá, hogy legyen, hiába javítottam én mindenen."


Az a bibi, hogy nem amiatt javítottál egy pár dolgon, hogy neked jobb legyen, fejlődj hanem azért, hogy valaki észrevegyen. Nem vagy elégedett az életeddel, önmagaddal.

Téged az éltet, hogy végre legyen társad holott nélküle is kiegyensúlyozottan kellene élni. Görcsösen, mániákusan akarsz valakit magad mellé és el is üldöznéd a görcsös, mániás hozzáállásoddal.

jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért nincs rá esély, hogy legyen valakid?
jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

"nincs senkim és nincs is esélyem rá"


Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz az eredményen.

jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez merült fel bennem is, hogy miért gondolod ezt? Hány éves vagy? Van valami hobbid? Társaságot kellene keresned, nem bezárkózni.
jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ne csodálkozzak az eredményen? Mert ha úgy állok hozzá, hogy mindenkinek én kellek, akkor mindenkinek én fogok kelleni? Kötve hiszem.

A tapasztalat és az eddigi sikertelenségek alapján tudom azt, hogy nincs esélyem ilyesmire. Eddig se kellettem senkinek, a javított verzióm se kell senkinek.


Van hobbim: olvasás, edzés.


Keresem a társaságot, de a társaság nem keres engem. Hiába megyek oda valakihez, ha nem vevők rám.

jan. 11. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fejlődébe fojtani a keserűséged. Nekem legalábbis segíteni szokott, ha épp nem vagyok a depresszió mélyén. Mondjuk olyankor semmi nem segít.
jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Baromi sok hobbid van szó se róla.
jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Olyan hobbi kellene, ahol emberekkel lehet ismerkedni. Kirándulás, csoportos sporttevekenyseg. Nem fog a szőke herceg bekopogtatni hozzad.
jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet ! Ha sportos nő vagy akkor nem tudom elhinni hogy senkinek nem kellesz! Max ha úgy gondolod hogy a pocakos nem gazdag pasik = senkik , amiket elutasítasz.
jan. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!