Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel a vonzalom kémia kialakulhat ha jól megértik egymást a fele és sokat beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki azt mondta nem vonzódik hozzám de hogy jó velem beszélgetni így éjjel nappal beszélünk, hihetetlen megvan az összhang, viszont azt mondja hát azt a kémiát nem érzi..de hogy volt már neki hogy csak később jött
jan. 5. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Olyan viszont volt, hogy a fizikai kémia előbb jött, és házasság lett belőle.

Mondom úgy hogy a barátaim nagyja férfi, de rengeteg év távlatából sincs kémia köztünk

jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben nem, mert nem vonzódik hozzád még egy kicsit se.
jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre nagyon kevés az esély. 5 %


Keress olyan lányt akivel külsőre egy szinten vagy.

jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szitu csak barátságnak lesz elég.
jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyfüggő. Az én tapasztalatom az (csak saját tapasztalat és vélemény), hogy a pasiknál ilyen nincs. Alapból 2 kategóriába osztják a nőket (megdugnám, nem dugnám). Utóbbi elég egyértelmű, nem tetszik külsőre, annyira se, hogy egyszer csak úgy megdöntse. Tapasztalatom szerint az ilyen nőket a férfiak észre se veszik, esetleg ha valami miatt úgy alakul lehetnek barátok, haverok ha megkedvelik egymást stb. de max ennyi. Erről az jut eszembe, hogy gimibe is a fiúk még barátkozni is inkább csak azokkal a lányokkal barátkoztak, akiket min. 1 megfektettek volna, a többi csaj konkrétan láthatatlan. Később árnyalódhat a kép.

A megdugnám kategória elég tág, azon belül vannak azok akik annyira nem rosszak, hogy ha nagyon muszáj lenne egyszer ne tudná megdönteni, a barátok akiket elég szépnek tartanak de soha nem lesz semmi, aki tetszik de valami nincs meg benne ezért csak szex és persze azok akik kapcsolatra is kellenek, szóval itt sok árnyalat van.


De a férfiak inkább vizuálisak, rögtön eldöntik elsőre, hogy külsőleg milyen nekik a csaj. Persze egyéne válogatja, a pasik SEM egyformák.


A nők máshogy vannak összerakva, de nekünk is fontos a külső. Ha magamból (!) indulok ki, én azt tudom mondani, hogy igen fontos a külső, én is látom elsőre, hogy xy tetszik-e vagy sem, de egy olyan külsőt amire mondjuk azt mondom, hogy "nem rossz" NAGYON fel tud turbózni egy nagyon jó személyiség, karizma, jó kisugárzás, magabiztosság, ambiciózusság, intelligencia, humor stb. Volt erre az életemben nem is egy példa. Olyan pasi akivel semmi bajom nem volt külsőre de nem volt az esetem. Megismertem, töltöttünk együtt időt, kiderült, hogy fantasztikus ember és volt összhang, rögtön megjött a vonzalom is. Szerintem a vonzalom, mint fogalom több, mint puszta külső.


DE! Aki taszít külsőre, szóval kifejezetten nem tetszik, előnytelennek látom, az én szubjektív megítélésem szerint nem néz ki jól, de nagyon nem, na azon már nem tud a belső annyit tuningolni. És a legtöbb barátnőm is így van ezzel. De itt is igaz, hogy mindenki máshogy van bekötve.


Még egyszer leírom, ez csak egy szubjektív vélemény és tapasztalat, lehet hogy férfiak nagyon nem értenek egyet azzal, amit írtam, én így látom.

jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!