Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alkat jön be jobban?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, 27 éves, és 182cm magas, jelenleg 97kg vagyok, ami nyilván sok, így hogy macis vagyok nem izmos, mire érdemesebb változni?

#kinézet #testalkat #Előnyös külső
jan. 4. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Maradjon a macis, csak fogyj egy picit
Kicsit kigyúrt, pár kocka, normál méretű kar és láb.
Sovány, de nem izmos, ilyen nyurga gyerek.
Valami más, leírom kommentben
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Súlyzós edzés mellett fogyj 10 kilót, oszt pont jó lesz.
jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmire, mert ha valaki az alkatod alapján kategorizál egy embert-az egyszerűen egy selejt ember. Azzal meg minek kezdenél?
jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le 70 kilóra.
jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy csak vékony ne legyen.
jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
182 centihez nekem a 80-85 kg az ideális. Sportos testalkat, de én pl nem várom el a szálkás izmokat, kockás hasat. De a macis alkat nekem már sok, nem vonz.
jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézel ki. Van skin ez jól mutat
jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismerek 185 cm-es férfit 95 kilóval és van egy kis pocakja, de izmos alkat. Az minden csak nem macis. És jól is néz ki, hogy egy kicsit masszívabb, van feneke stb.


Ha a 182-185 centihez ez a súly tömény hájjal párosul és 0 izom van mellé, az már nem annyira vonzó.

jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez alaphangon legalább 15 kilós túlsúly. 80 kiló is bőven elég lenne, de az is csak akkor ha főleg izomból lenne. 27 éves vagy még csak, vigyázz mert ez ennél csak rosszabb lesz ha nem figyelsz oda. Kérj segítséget hozzáértőktől, diéta és edzés, menj 80 alá és alakíts ki egy élhető és betartható életmódot hogy ne legyél 130 kiló 40 éves korodra.
jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A macis, atlagos pont jo, jobb mint az ilyen csunya izmos ize
jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy átlagos alkat is nagyon jó lehet, pl Yeat, LUCKI és hasonlók is sikeresek a nőknél és jó az alkatuk, pedig nem nádszálak
jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!