Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van mostanság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanság ennyi igénytelen nő?

Figyelt kérdés
Körbe nézek az utcán és azt veszem észre hogy 10 nőből legalább 7 elhanyagolja magát el van hízva, nem ad magára, semmi nőies nincs benne. Ez régen is ilyen volt vagy inkább az elmúlt pár évben alakult ki?

jan. 3. 16:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%
Menj el egy Lockba, akváriumba, utána mond el milyen csajokat láttál. :) Konkrétan nőként megnéztem a nőket, mert annyira szépek voltak.
jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg rossz környékén laksz, ha sok elhízott not látsz.
jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert valaki el van hízva, még nem igénytelen :)
jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
25%
#23 ha a sportos, vékony emberek kérdezed róla - de igen, ez is igénytelenség magaddal szemben.
jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
27%
#24 Azért, mert valaki imád enni és nem igazán korlátozza magát benne, emiatt el van hízva miért igénytelen? Emellett simán lehet tanult, ápolt, jól szituált valaki. Egyszerűen szeret enni és nem korlátozza magát.
jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
#28 mert nekem hozzátartozik az igényességhez a sportolás és a nem összevissza zabálás. Nem csak a higiéniát jelenti.
jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
41%
29-nwked igen, másnak meg nem.
jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%
#30 igen, ezért írtam, hogy “ ha a sportos, vékony emberek kérdezed róla”, mint amilyen én vagyok.
jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%

17: Az ok szerintem (infláció ide vagy oda, de ) a minden korábbinál nagyobb mennyiségben elérhető feldolgozott élelmiszer és ülő életmód.

Gondolj bele, 80as években max volt 3 étkezés meg zsíroskenyér.

Ha haverral akartál munka után találkozni elsétáltál hozzá. Nem volt messenger, de sok helyen még telefon se.

Mozgásban voltál ha nem akartad elunni magad. Nem voltak home office utáni mekizés utáni netflix előtt tespedős "lidöl" jégkrémtömkeleg napok. Persze, hogy jóval kevesebb elhízott volt.

jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%
Hülye kis szűz incel a kérdező, mindegy, hányszor jelentgeti a haverokkal a válaszom.
jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!