Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van mostanság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanság ennyi igénytelen nő?

Figyelt kérdés
Körbe nézek az utcán és azt veszem észre hogy 10 nőből legalább 7 elhanyagolja magát el van hízva, nem ad magára, semmi nőies nincs benne. Ez régen is ilyen volt vagy inkább az elmúlt pár évben alakult ki?

jan. 3. 16:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%

Ne csak az utcán nézelődj hanem nézz szét nyáron egy strandon. A régi szép időkben a 90-es években még tiszta jó csajok voltak a strandon akármerre is nézett az ember. Ha megnézel egy korabeli fotót és összehasonlítod a mai felhozatallal azért van különbség.

[link]

jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
80%

Magyarországon több az elhított férfi...meg a legtöbbnek semmi stílusa.

Ez van.

jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
#11 ja igen mert a 90-es években mindenki Baywatch szereplő testű volt, még a 80 éves nyanyák is.
jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
#12 ez most hogy jön ide? Értem, hogy fáj az igazság ,de ha nem tudsz a témához kapcsolódót írni akkor inkább írd le a gondolataidat egy papírra és tedd be a fiokba.
jan. 3. 16:29
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Én nem nyalok a nőknek de igaz hogy ferfiak között több a dagadt.
jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az egyik oka az autó lehet, hogy kb minden nő a kocsiba ül, nem mozog, de a kocsira nagy az igénye szinte mindnek. Mondjuk ez csak egy részére igaz. Rohanó világban élünk sokan műanyag kaját esznek. A sport és az edzőterem nőknek is, most kezd népszerűbb lenni.
jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Tény:

Magyarország lakosságának 60%-a túlsúlyos. Ezzel konkrétan világszinten az élen járunk.

És az is tény, hogy ebből több a férfi, mint a nő. De attól még önmagában arról van szó, hogy 5 emberből 3 kövér.


Az ok?

Hát pl a szintén kontinenselsően szar mentális állapot, a világelső mennyiségű alkoholista, stb...


Ha tényleg érdekel a téma, ajánlom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=o3qZYJL7MK0&ab_channel=Telex..


Viszont ha tényleg érdekel, akkor érdemes belátnod, hogy teljesen fölösleges különválasztani férfiakat és nőket. kövérek vannak és vékonyak. Illetve hát kövér, kövér, kövér vékony vékony. Csak hogy tartsuk az arányokat.

jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17#

érdemes belátnod, hogy teljesen fölösleges különválasztani férfiakat és nőket


Persze, és ez nem is arról szól. Hanem arról ,hogy férfiként nem a férfiakat nézem meg az utcán. Igazából ennyire egyszerű a képlet. A videót megfogom nézni köszi.

jan. 3. 16:54
 19/32 anonim ***** válasza:
76%

12 vagyok. Nekem nem fáj...nem érint a téma, köszi.

Csak közöltem hogy több az igénytelen pasi. Sok nő ilyeneknek minek öltözzön ki? Vagy minek fogyjon pl amikor úgy is talál társat?

Nincs idő/ pénz edzeni, szar kajákat esznek, lelkibetegem...ezer megy egy oka lehet.

17es jót linkelt. Az átlag magyar kövér...tökmindegy hogy nő vagy férfi.

Van akinek a 60 kiló is kövér van akinek a 80 se az.

N 31

jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

"Persze, és ez nem is arról szól. Hanem arról ,hogy férfiként nem a férfiakat nézem meg az utcán."


Jah, jogos. Csak ez tásadalmi probléma, így túlmutat ezen. Csak rá akartam mutatni, hogy egy kis szeletét láttad csak meg.

jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!