Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen praktika vált be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktika vált be a magány, a társtalanság ellen?

Figyelt kérdés

Soba nem volt párom, bárhogy próbálkoztam. De a magány már egyre jobban tönkretesz lelkileg. Nem barátságosak, nyitottak sz emberek, így barátkozni is nehéz, hiába szeretnék. Két barátom van, de ők is inkább a párjaikkal vannak elfoglalva. Elmegyek heti 6x edzőterembe és van másodállásom is, mégis van annyi időm sírásig gondolkodni, még munka és edzés kozben is, hogy egyedül vagyok, és nem vár otthon senki.


Ismerkedek állandóan, de nem kellek. Vagy ha kellek is nagy ritkán (2x történt ilyen egész életemben, abból az egyik homokos volt, szóval az nem számít) akkor a másik nem kell nekem, nem tudom megkedvelni, se vonzódni hozzá, főleg külsőre, és a belsőről nem is beszéltünk még.


Nem akarok az italba belecsúszni, se Sims4, vagy Minecraft. Valami praktika kellene, ami elviselhetőbbé teszi az életet. Közhelyeket légyszi mellőzve, ha tudnék egyedül boldognak lenni, akkor nem írtam volna ki a kérdést.


2023. dec. 27. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a tarskereso segit. Mar maga a levelezes is tud adni valamit, azokkal, akikkel talan nem is egymast keressuk, de jofejek.
2023. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként 10esnek igaza van.

Azt hiszem abban mindannyian egyetérthetünk, hogy a magányt jellemzően az emberi kapcsolatok tudják enyhíteni. Ehhez az kell, hogy idegenekkel kapcsolatot alakíts ki.

Ha te az idegenekkel vlaó közösködést mereven elutasítod... hát... akkor elég esélytelen vagy.

2023. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Hogyhogy milyen társas programra mehetnél? Hát a konditeremben egyedül vagy?"


Ott akik vannak, azok nem ismerkedni vannak ott, a sziát is alig fogadják. Idősebbekkel el lehet beszélgetni, el is szoktam, de most mit kezdjek egy három gyerekes családanyával meg egy apámmal egyidős férfival?

2023. dec. 27. 13:18
 14/15 A kérdező kommentje:

#10 #12


Nem arról van szó, hogy nem akarok. Hanem arról, hogy nem nyitottak rá, csak a tőlem sokkal idősebbek. De hát tőlem sokkal idősebbekkel nem nagyon akarok semmit, és itt nem +5-6 évről van szó. A többiek meg nem vevők rá. Ott a konditeremben a legtöbbük fejhallgató/fülhallgatóval nyomja. Ha le is veszik és kérdezek tőlük valamit, akkor egy gyors válasz, majd csapja vissza fel.

2023. dec. 27. 13:22
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
Dobd a cukros szarokat és kezdj el pialni. Amikor hasonló lelki állapotban voltam én mindig kampora vágtam magam, addig sem ezeken a szarságokon gondolkoztam.
2023. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!