Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen praktika vált be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktika vált be a magány, a társtalanság ellen?

Figyelt kérdés

Soba nem volt párom, bárhogy próbálkoztam. De a magány már egyre jobban tönkretesz lelkileg. Nem barátságosak, nyitottak sz emberek, így barátkozni is nehéz, hiába szeretnék. Két barátom van, de ők is inkább a párjaikkal vannak elfoglalva. Elmegyek heti 6x edzőterembe és van másodállásom is, mégis van annyi időm sírásig gondolkodni, még munka és edzés kozben is, hogy egyedül vagyok, és nem vár otthon senki.


Ismerkedek állandóan, de nem kellek. Vagy ha kellek is nagy ritkán (2x történt ilyen egész életemben, abból az egyik homokos volt, szóval az nem számít) akkor a másik nem kell nekem, nem tudom megkedvelni, se vonzódni hozzá, főleg külsőre, és a belsőről nem is beszéltünk még.


Nem akarok az italba belecsúszni, se Sims4, vagy Minecraft. Valami praktika kellene, ami elviselhetőbbé teszi az életet. Közhelyeket légyszi mellőzve, ha tudnék egyedül boldognak lenni, akkor nem írtam volna ki a kérdést.


2023. dec. 27. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem derült ki,hány éves is vagy? Oké az közhely de pl séta,vagy olyan programokra menni ahol társaság van segíthet.Jo olvasni h nem akarsz az italba belecsúszni hosszútávon nem éri meg.
2023. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Igen, nem tudjuk, hogy hány éves vagy.


Rajtengedélyed hogy áll?


- sportos test, gondolom megvan

- legalább nettó 500e forint fizetés

- saját lakás és autó

- diploma

- folyamatos utazás, kirándulás


Sajnos ezen primerszűrőknek teljesülnie kell ahhoz, hogy egy középszerű csaj leálljon veled vagy érd be a homokos barátoddal.

2023. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Sok éve vagyok egyedül. Van amikor aktívan próbálok ismerkedni, van amikor elengedem az ügyet hónapokra. Nekem sok időm elment ezzel, hogy nem tudtam hogyan tovább, és magamba roskadtam.


Tudom, hogy közhely, de nekem az új hobbik és célok keresése jött be. Nagyon leköt. Nyilván hiányzik egy társ, de nem taglóz le a magány, nagyon jól elvagyok ezekkel a célokkal, és abszolút sikerélmény.


Olyat keress, ami már régóta tetszik, érdekesnek és izgalmasnak tartod kitanulni, lehet ez nyelvtanulás, vagy pénzügyi terület, vállalkozásötlet, bármi. Legyenek így minden évben projektjeid, amikben kipróbálod magad, hogy év végén azt mondhasd, ez az évem nagyon hasznosan telt, nem pedig depresszióval. Rengeteg időt felemészt a kesergés. És egy társ ha most jönne, nem tenne boldoggá, talán el is menekülne így.


Nyilván azt fogod írni, hogy te a társkérdést szeretnéd megoldani, viszont a kérdésed a magányra vonatkozik, azt ilyesmikkel lehet kitölteni.


Vagy utazz, menj sétálni, esetleg menj olyan ismert csoportokba, amik az ismerkedésről szólnak, ezek is jók, nekem lettek onnan nagyon jó ismerőseim. Én is szerveztem szűk baráti társasággal, egyedülállókkal utazásokat, szervezz ilyet akár, eljön az ismerős ismerőse, és lehet hogy egy ilyenen találkozol a leendő barátnőddel.


Szerintem semmi nincs veszve. Nőben is sokan vannak úgy, mint te. Ha edzel, akkor valószínüleg jól is nézel ki.

2023. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Milyen programra menjek, ahol társaság is van? Itt erre mifelénk nincs társas/sakk szakkör, csak gyerekeknek, túrázni meg nem szeretek, főleg idegenekkel. Szoktam látni a képeket, és egy velem egykorú nem jár idegenekkel túraútvonalakra ilyenekkel. Mindnek vagy a gyereke vagy az unokája lehetnék. Jártam egy ideig hegedülni, az órákon ketten vagyunk a tanárral, szolfézson meg tőlem idősebbek vannak sokkal, vagy gyerekek.


Edzőterembe járok, de nem nézek ki olyan jól, mert folyton zabálok, édességet, cukros üdítőitalok fogyasztok. De legalább elhízott nem vagyok.

2023. dec. 27. 09:05
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Pszichológust keress meg, aki segít feldolgozni a hiányosságaidat. Bocsi, de valami tuti nem fut 100on nálad, a szociális készségeid egyenlőek a nullával, cserébe rinyálsz h a radai rosseb nem néz feléd. Min csodálkozol? :D
2023. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válaszom: Egy erős jellem. Enélkül, egyedül senki nem tudja rövid időn belül megoldani ezt a "problémát", amit csak azért teszek most idézőjelbe, mert a probléma is attól függ, hogy honnan nézzük. Nekem kapóra jött, hisz ilyenkor nagyon sok időm van magamra figyelni, ergo jobban megismertem magamat, még ha ez önfényezésnek is hangzik.
2023. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4: Valószínűleg ki kell mozdulnod a városodból, becsöngetni nem fog a társ, tehát kell hoznod áldozatokat.


Pl van a havervagy, ami programokat szervez. Regisztrálni kell, ami tudtommal ingyenes, viszont rögtön látsz az előző programokról képeket, tehát le tudod csekkolni, hogy neked mennyire jönne be. Ha ez nem tetszik nézz mást, tegyél lépéseket az ügyért, ne csak azt mondogasd, hogy mit próbáltál, és mit utálsz, mire nem mész el.


Nagyon nehéz vakon tippeket adni, főleg hogy itt nem derült ki, hogy téged mi érdekel. A jelenlegi helyzetedből ki kell mozdulni, ha eredményt szeretnél.


Egy társsal mi az elképzelésed? Mi lenne a közös program?

Lehet hogy ilyen irányban kéne keresni.


3-as voltam.

2023. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy milyen társas programra mehetnél? Hát a konditeremben egyedül vagy? Ott biztosan látják, hogy rendszeresen ott vagy, az ilyenek felé van egy alapvető pozitív hozzáállás, elvégre tudják, hogy nem csak jöttment vagy. Ismerkedj ott. Mármint... ne, ne ismerkedj. Elegyedj beszélgetésbe ott.
2023. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj barát kereső csoportokhoz, ott is vannak olyanok akik programokat találnak,ott sem mindenki a párjával megy.
2023. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Izé, nem akarsz idegenekkel semmilyen társas tevékenységet elkezdeni, akkor mégis milyen alapon akarsz te párkapcsolatot, kérdező?
2023. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!