Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes hogy így élem ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes hogy így élem ki magam egy hosszabb kapcsolat után?

Figyelt kérdés

29 vagyok es most lettem túl egy 7 éves kapcsolaton. Ez a 7 év elég hosszú volt és valamilyen szinten örülök hogy singli vagyok.


Elkezdtem újra bulikba járni, de jöttek az egy éjszakás kalandok. Soha nem csaltam meg a páromat és úgy gondoltam most megtehetek mindent ami kimaradt.


Elég kicsit merészebben öltöznöm és szinteindig odajönnek páran az este alatt, így elég könnyű kimenni, vagy kocsiba ülni. Még most is fura ez az érzés, olyan mintha a páromat csalnám, pedig nem is vagyok kapcsolatban.


Ez később elfog múlni? Vagy ez bennem marad már végleg? Ti hogy élitek meg ezt?



2023. dec. 27. 01:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ez volt az értékrended, de most csak azértis csinálod, merthát a 7 év az 7 év, ennyi meg már jár utána, akkor lehet amit érzel az az, hogy "magadat csalod".
2023. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. A kapcsolat után úgy éreztem, hogy azok a szabályok és falat eltűntek amik voltak. Az egy éjszakásoknál volt valami izgalmas az egészben, hogy most bármit megtehetek és senkinek sem kell elszámolnom ezzel kapcsolatban. De másnap mindig bennem van ez a rossz érzés.


Próbálom kiélni magam, és meg is teszem, mert úgy érzem lemaradtam pár dologról, amíg csak takarítottam otthon vagy főztem másnak.


Az esték nagyok jók, mindenki másképp áll hozzám, mert meg van az újdonság varázsa. Volt 1-2 bénázás, de a férfiak többsége 25 felett, tudja hogy hogyan kell egy nőhöz nyúlni.

2023. dec. 27. 10:46
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jól teszed és azért, mert másnap nem jól érzed magad. Olyannyira zavar téged az egész, hogy kérdést írtál ki, sőt ki is emelted.

Kognitív diszoncia lépett fel nálad:


"A kognitív disszonancia szociálpszichológiai elmélet, melyet Leon Festinger amerikai pszichológus alkotott meg 1957-ben. Az elmélet alapgondolata, hogy amikor valamilyen új információ vagy tapasztalat ellentmond a korábbi elképzeléseknek vagy ismereteknek, akkor disszonanciát, belső feszültséget élünk át."


-Wikipédia,Google.


És ez így lesz, mert nincs i kiheverve rendesen a 7 év, csak elnyomod az egészet a laza életmóddal és a tudatalattid jelez neked, hogy nem helyesen viselkedsz. Nem tudod önmagad átvágni.


Nem azt írom ezzel, hogy most akkor 6 hónapig pl. ne szexelj, de nem fog rajtad segíteni az, hogy sűrűn összefekszel férfiakkal.

2023. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Óvszert használj egyéjszakásoknál! Egyébként meg meg kedves egészségedre, jó értelemben!
2023. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak el ne kapjon a gépszíj!

De hogy ezeket a pároddal nem tudtad megélni, elég hihetetlen...

2023. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem jó, ha másnap rosszul érzed magad. Nyilvánvalóan menekülsz az egyéjszakás kalandokba. Szerintem tarts pár hónap szünetet, utána menj el megint. Ha utána másnap jól érzed magad, akkor okés. Nekem is volt, hogy csináltam ilyet, és utána másnap jó érzés volt.
2023. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!