Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes hogy így élem ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes hogy így élem ki magam egy hosszabb kapcsolat után?

Figyelt kérdés

29 vagyok es most lettem túl egy 7 éves kapcsolaton. Ez a 7 év elég hosszú volt és valamilyen szinten örülök hogy singli vagyok.


Elkezdtem újra bulikba járni, de jöttek az egy éjszakás kalandok. Soha nem csaltam meg a páromat és úgy gondoltam most megtehetek mindent ami kimaradt.


Elég kicsit merészebben öltöznöm és szinteindig odajönnek páran az este alatt, így elég könnyű kimenni, vagy kocsiba ülni. Még most is fura ez az érzés, olyan mintha a páromat csalnám, pedig nem is vagyok kapcsolatban.


Ez később elfog múlni? Vagy ez bennem marad már végleg? Ti hogy élitek meg ezt?



2023. dec. 27. 01:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól érzed magad akkor helyes. Normális érzés amit érzel, de csak a megszokás. Gondolom még friss a szíktás.
2023. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia, igen elegge friss, alig 2 hónap telt el azota.
2023. dec. 27. 01:31
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Helyes hát!

Mióta összetörték a szívem nekem is sok partnerem volt.

2023. dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sincs vaj ezzel.

Habár nekem semmit jelent egy alkalmi d.gás ha karácsonykor meg egyedul vagyok.

2023. dec. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*sincs baj
2023. dec. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ehhez definialni kene, hogy neked mi minosul a helyes es nem helyes viselkedesnek. Vagy tolunk varsz definiciot erre 29 evesen? Felnottel-e mar?
2023. dec. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Az a lényeg hogy te jól érezd magad, ha ez meg van és boldog is vagy akkor nincs gond ezzel.

Most élvezd az életet.


Hogy ez el fog e múlni? Valószínűleg igen.


Engem is felszedhetsz majd nyugodtan, akár egy vagy több éjszakára is.

2023. dec. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
R*banc effektnek hívják ezt, előjött az elbújt r*banc akit az ösztönei hajtanak.
2023. dec. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Helyes! Éld ki magad! Én is ezt tenném hogyha lehetne.
2023. dec. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem helyes fűvel fával összefeküdni a helyett, hogy feldolgoznád és meggyászolnád a kapcsolatot, de ha neked így jó, mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné. Engem nem tenne boldoggá több részeg, ismeretlen, inkább taszítana.
2023. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!