Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem volt még hosszabb távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt még hosszabb távú kapcsolatom, az egy lány szemében milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


29 éves vagyok. Életemben összesen 3 kapcsolatom volt, de ebből 2 kérdéses, hogy egyáltalán annak nevezhető-e. Egyik 18 éves koromban volt és 3 hét volt. Másik 25 éves koromban és 1 hónap. Erre ráfogtam, hogy barátnő, bár lehet csak komolyabb ismerkedésnek kellene nevezni. A harmadik 23 éves koromban volt, ez bő 2 hónap volt. Itt hivatalosan volt barátnő a csaj.

Lényeg a lényeg, nem volt még komoly hosszútávú kapcsolatom. Rengeteg lánnyal randiztam már, de nem találtam még olyat akivel kölcsönösen jól kijöttünk egymással hosszútávon.


Régen 20as éveim elején még megoldás lehetett volna az, hogy valakivel azért jövök össze, hogy legyen "tapasztalat" kapcsolatban és aztán szakítok. Ma már közel a 30-hoz én feleséget keresek, nem valakit akit csak kihasználok, hogy később jobb legyen a sztorim.


A lényeg, hogy nem tudom magam hibáztatni, mert visszamenőleg mindig kerestem az ideálist a legjobb képességeim szerint, de nem találtam. Viszont kíváncsi lennék, egy csaj szemében ismerkedéskor ez hogyan hangozhat és hogy ezzel lehet-e valamit kezdeni, jól megfogalmazni.


Amúgy utolsó gondolatként azért kezdtem el ezen agyalni, mert gyakorlatilag mindenem megvan ami a legtöbb csajnak kellhet és mégis olyan mintha valami hiányozna, ami a csajok keresnek egy srácban. Jóképű vagyok, izmos, intelligens, normálisan keresek, külön albérlet, ápolt vagyok, nem dohányzom, stb. Mégis bajlódok a barátnő kereséssel.


Na befejeztem, a lényeg átjön. Köszönöm előre is a válaszokat. 😄


2022. dec. 26. 04:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "egy lány", sokféle lány van.

Biztosan van olyan, aki megmosolyog valakit a kapcsolati járatlanság miatt, más meg vonzónak fogja találni, hogy nem volt hetvennyolc nagy ő-d.

Próbálkozni kell és 4:52kor karácsony másnapján aludni ;)

2022. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hangsúlyoznám a kérdést az ismerkedésnél! Annyit mondanék, hogy volt egy két kapcsolat, de nem részletezném. Női szemmel félelmet kelthet, mert nem a biztonságot, stabilitást szimbolizálja, hanem azt, hogy valami gond lehet a kötődéssel, felelősség vállalással. Akkor is, ha nem feltétlenül van.
2022. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül gond. Mondhatod, hogy nem volt hosszútávú kapcsolatod, mert sajnos nem találtál erre megfelelő személyt. És hogy sikerült korán kilépni a rosszból, volt néhány rövid kapcsolatod. De szeretnél hosszútávban gondolkodni.
2022. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hátrány . Az én páromnak sem volt előttem kb semmilyen kapcsolata előttem . Most pedig már összeköltöztünk és családon gondolkozunk .:)

Ha nyíltan beszélsz erről neki, elmondod azokat a dolgokat ismerkedés során , amiket ide is kiírtál, akkor nem az fog lejönni a másiknak , hogy veled gondok lennének .

2022. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb hasonló a helyzetem, mint a tiéd. Igazából mostanra jutottam el, hogy bevalljam magamnak, hogy igen, hoztam rossz döntéseket, igen, sokat válogattam, de most már kész vagyok megküzdeni egy minőségibb kapcsolatért és felvállalni magam.
2022. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!