Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főnyereménynek szamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnyereménynek szamit egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Nem helyes kicsit elhízott apatestű , viszont nem nyomulós, nem csak szexelni akar, nagyon érzelmes intelligens, fizikus, nem kevés 400 ezer a nettó jövedelme, nagyom figyelmes, jól főz.
2023. dec. 25. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
400 mióta sok? vagy hol?
2023. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyárimelón elkapsz jobb helyen 400at mindennel. Ilyen retek a fizu fizikusként?
2023. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam, hogy iden nagyon szuper pasi, idővel beleszerettem. Nem nagyon illettünk össze, de összességében összehasonlítva a flegma, nagyképű exbarátommal, aki többször is megcsalt testileg/lelkileg, nem kérdés, hogy a visszafogodtabb férfit választanám.
2023. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!