Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok, hogy kibírjam valahogy azt a programot, ahova mindenki a párjával megy, csak én vagyok szingli?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. Belementem egy olyan programba, ahova mindegyik barátnőm és a barátnőm testvére is a párjával jön. Már egy csomó pénzt költöttem rá, nem akarom lemondani, meg nem is lenne fair.


Viszont tudom, hogy rossz érzés lesz az, hogy mindenki kézenfogva a parjával, én meg kullogok előttük, mögöttük. Vagy ha megpuszilják egymást, megölelik, csókolóznak, akkor sose tudom, hogy mit kellene tegyek, így sokszor csak zavartan előkapom a telefont, és úgy csinálok, mintha írnék valakinek. Egy ember van, akire rá tudok írni, az a tesóm, de ő élőben is alig beszélget velem, nemhogy még messengeren (kamasz). Ráadásul még képeket is akarnak csinálni, és tuti, hogy én leszek a fotós.


2023. dec. 10. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Beszélgessek én veled közben? :D
2023. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom miért kínszenvedés egyedülállóként a barátnőkkel és a párjukkal jól érezni magát valakinek, de komolyan.

Irigy vagy, vagy mi bajod van?

2023. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Nagyon magányos vagyok."

"mindenki kézenfogva a parjával, én meg kullogok előttük, mögöttük."

"Vagy ha megpuszilják egymást, megölelik, csókolóznak, akkor sose tudom, hogy mit kellene tegyek, így sokszor csak zavartan előkapom a telefont"

"De ez nem úgy indult, hogy akkor mindenki hozza a párját"


Ezek mind a kérdés alatti kis rovatban és egy hozzászólásomban találhatók.

2023. dec. 12. 20:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek kérdező, bár érdemi tanácsot nem tudok adni. Nemrég céges karácsonyi buliban voltam, ahová mindenki hozhatta a párját is. Mindenki tökjól elvolt a szebbnél-szebb és jobbnál jobb arc párjával meg egymással, nekem meg már szinte sírhatnékom volt. Asszem depressziós vagyok...
2023. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"sokszor csak zavartan előkapom a telefont, és úgy csinálok, mintha írnék valakinek"

Ha program van és társaság, biztosan mások is vannak ott. Nézz körül. Mosolyogj, a legszebb ruhádban. Élvezd a programot. Különben minek mennél? Telefont nyomogatni otthon is lehet.

2023. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!