Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programok vannak, amikre nem gáz egyedül menni?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalak elég unalmasak meg személytelenek (korábban volt jó tapasztalatom is velük),munkahelyen,edzésen esélytelen ismerkedni,buliba meg nem megyek egyedül...:D Vannak barátaim de nehéz összeegyeztetni,illetve most tavasz óta csak én vagyok szingli a barátnőim közül (akkor szakítottunk a volt barátommal). Gondoltam ha több eseményre járnék nagyobb esély lenne megismerkedni valakivel,illetve nem akarok arra várni mikor ér rá 1-1 barátnőm aki eljön velem ide-oda.

23/l



2019. okt. 15. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Budapesten laksz, akkor pl lehet sétálni a Margit szigeten, most úgyis jó idő van.

Én szívesen lenézek veled ;)

2019. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

A nőgyógyász pl. tipikusan ilyen hely.


Szívesen


F, 34

2019. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni társasjátékozós estek, ahova lehet egyedül is menni. Ott biztos lehet ismerkedni. Facebookon vannak hozzá csoportok. Én is tervezem, csak még nem vitt rá a lélek, hogy elmenjek egyedül, de hátha neked bejön. :P
2019. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Tanchaz (ha bevallalod a neptancot), barmilyen tanfolyam akar tanctanfolyam...

Moziba se gaz egyedul menni csak ott nehez ismerkedni:-), kirandulos tarsasagok kirandulasaira jelentkezni, sportolni - helyi fitnesskozpontba bejelentkezhetsz vehetsz berletet akarmit.

Kavezoba, boltba, cukiba, kocsmaba se gaz egyedul menni :-)

2019. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
A táncház jó ötlet. De olyat válassz ahova lehet egyedül is menni. Ott gyakran cserélgetitek a partnereket. Van esélyed idegen emberekkel beszélgetni...nameg tanulsz is valamit. Amőgyis sok pasi csak csajozni jár oda. Én is ezért tudok salsa-zni meg bachata-zni.
2019. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Bárhová lehet egyedül menni. Csak akkor gáz, ha szerinted gáz.
2019. okt. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1-et tudok amire "gáz" Esküvőre menyasszonyként.

Te tudsz többet is. Pl. mostanában megyek 1 hétre a tengerpartra. Ott összefuthatsz velem vagy mással. Olcsóbb: konditerem, disco, ...

2019. okt. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen tarsasjatekozos estre szívesen elmegyek veled, akkor már egyikünk se menne egyedül és fesztelenebbul tudnánk másokkal ismerkedni. Jó megjelenésű vagyok, úgyhogy nem kéne szegyenkezned miattam. Pár éve volt már , hogy társkeresőn kiírta a csaj, hogy a tesojanak lesz az esküvője és kísérőt keres. Én elmentem vele és ott az esküvőn a buliban össze is jöttem egy másik lánnyal.
2019. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mozi, múzeum, színház, bármilyen előadás (pl bűvész esten voltam tavasszal), voltam már mindenféle kocka eseményen is egyedül (fantasy expo, Harry Potter mozinap), biztosan a te érdeklődési körödnek megfelelően is vannak hasonló dolgok. Volt, amikor gyógyfürdőbe mentem egyedül.
2019. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 évesen ne legyél már ennyire életképtelen! Viselkedj már felnőtt nőként!
2019. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!