Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak 1 dolgot tanácsolhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 1 dolgot tanácsolhatnátok a férfiaknak hogy javítsák az esélyeiket a társkeresésben mi lenne az?

Figyelt kérdés
2023. dec. 9. 21:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%
20-as, kevered a szezont a fazonnal! A férfiakat senki sem szidja, csak az inceleket. De őket kell is! :)
2023. dec. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
15%
Én viszont a nőknek azt tudnám tanácsolni hogy: őszintén és tiszta szívből tudjanak szeretni, ne használják ki a pasikat és hűségesek legyenek. Igaz a kérdés arról szólt hogy a pasiknak mit tanácsolnának a nők de akkor én gondoltam pasiként leírtam azt hogy a nőknek mire kellene még odafigyelniük a külső megjelenésük után!
2023. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
36%

20-as, én nem szidtam a nőket, csak rávilágítottam, miért rosszak a kommentekben megírt tanácsok. Nem is értem, mi ez a nagy lepontozás. Hát ha nincs szexuális vonzalom, akkor abszolút mindegy, mit csinál az illető, nem fog tudni sikert elérni a nőnél.

Éppen ezért gondolom, hogy ez lenne az alap. És amúgy kíváncsi is lennék, erre mit válaszolnának a nők.

"Mit tanácsolnátok, hogyan növelje a férfi a szexuális vonzerejét?"

2023. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%
22, 23, tegyetek fel külön kérdést ezekről a témákról. Tekintve, hgo ez a kérdés másról szól, tlejesen értelmetlen itt nekiállni vitatni, ha nyithattok róla külön topicot is.
2023. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!