Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szüleim 2 éve kérdezgetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim 2 éve kérdezgetik egyre erőteljesebben miért nincs barátnőm mostanra valamivel elő kellene álnom nekik.Mit tanácsoltok mi lenne a legjobb amkt mondhatok?

Figyelt kérdés

2023. dec. 6. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyelj pajti, a szülőknek jellemzően lövése sincs arról, hogy milyen problémákkal küzdenek a gyerekeik.

Fiatalon nekem is problémáim voltak a csajozással. És a családom egyszerűen nem értette, hogy mi a baj.

20 éves koromban ismerkedni próbáltam egy csajjal. Sikertelenül, csak a barátot látta bennem, mert nem tartott vonzónak. Na de anyám képtelen volt megérteni a helyzetet. Hiszen hát együtt mentünk valamerre, ez már biztos, hogy jelent valamit! És nyilván az ő idejében még így működött. Nem volt "friendzone" meg ilyesmi.

Azt mondja nekem: vegyem lazára a figurát, menjünk be egy-két boltba, aztán ha látok valamit, például egy körömlakkot, mondjam, hogy ez milyen jól állna, vegyem meg neki.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Mert hát ő abból indult ki, hogyha eljön velem valamerre, akkor az már 100%-ig jelent valamit, biztosan vonzódik hozzám és biztosan csak én nem vagyok elég határozott. Vagy valami ilyesmi lehetett a fejében szerintem. Az eszébe sem jutott, hogy nem jövök be a csajnak, de bebarátzónázott, aztán a kollégiumban meg az alfahímekkel dugatta magát, mint megtudtam később.


Én a helyedben elmondanám nekik, hogy iszonyatosan zavaró, hogy állandóan ezzel szekálnak. Hogy ez neked mostmár fájdalmas téma, és csak azt fogják elérni, hogy amikor elköltözöl tőlük, nem fogod tartani velük a kapcsolatot. Értsék meg, hogy te nem vagy annyira vonzó a nők szemében, hogy neked is rossz ez a helyzet, de nem tudsz vele mit csinálni.

2023. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs sikerem a nem normális nőknél mivel normálisat keresnék aki tud őszintén szeretni, nem használ ki és hűséges is. Ilyen nőt még nem találtam anya és apa. Ha találok ilyet akkor lesz barátnőm addig meg leszek egyedül!
2023. dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!