Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szüleim 2 éve kérdezgetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim 2 éve kérdezgetik egyre erőteljesebben miért nincs barátnőm mostanra valamivel elő kellene álnom nekik.Mit tanácsoltok mi lenne a legjobb amkt mondhatok?

Figyelt kérdés

2023. dec. 6. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs siker és fejezzék be a kérdezősködést ha lesz és komolyra fordul akkor bemutatod őt, magukkal foglalkozzanak.


Szívesen.

2023. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Semmi közük nincs hozzá, nem tartozol nekik beszámolóval. Ha zavar a kérdezősködésük és nem akarsz nekik beszámolni róla, akkor mondd meg nekik. A kategóriából ítélve felnőtt ember vagy, kéretlenül te se foglalkozol az ő magánügyeikkel, ők se foglalkozzanak a tieiddel.
2023. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért kérdezgetik?
2023. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Kb ennyi.
2023. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BeefEater ***** válasza:
92%

-Miért nincs barátnőd, kisfiam?

-Anya, meleg vagyok - és ezzel elsétálsz.


Többet nem fognak faggatni...

2023. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Annó én azt mondtam nekik, hogy " mert a fiúkat szeretem". Poénnak szántam, de betalált. Azóta 1x se kérdezték meg, hogy mi van.
2023. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Majd leszoknak róla, akkor visszasírod azt az időt, amikor még piszkáltak. Akkor már tudni fogod, hogy ők is lemondtad róla, hogy van esélyed bárkinél is, ami piszok rossz érzés.
2023. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"mostanra valamivel elő kellene álnom nekik."


Semmivel sem kell elő állnod. Te dolgod. Ha akarsz kapcsolatot akarsz, ha nem nem. Ennyi.

Ez a te magánéleted.

2023. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Mondd azt, hogy

"Mert nem jövök be a csajoknak."

Ennyi. Ne bonyolítsd túl.

2023. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel az ilyen erőszakos szülőket ignorálnám is, amíg nem tanulják meg, hogy magánügyekbe nem szólhatnak bele.

Engem sose csesztettek ezzel. Tisztában voltak vele, hogy ha lesz OLYAN fontos ember az életemben, arról tudni fognak és amikor eljön az ideje, megismerhetik. Nekem anyám amúgy is azt mondta, "majd az esküvőn találkozunk". Én ezt szó szerint vettem. Végül már ők kérték, és kíváncsiak voltak rá, így elhoztam. Csak az Eljegyzés után mutattam be a kedvesemet.😁 Szóval Nem véletlen, hogy csak a férjem az egyetlen férfi akivel valaha találkoztak, úgy mint a párommal.

Nem kell minden " jöttmentet" bemutatni otthon. Ha nem érzed úgy,hogy igazán komoly a dolog akkor pláne nem.

2023. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!