Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a Tinder lenne a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a Tinder lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Mindig a Tindert szídtam a leginkább hogy egy felszínes felületes borzasztó társkereső alkalmazás, de valahogy mégis az ismeretségi körömben ott találták meg a legtöbben a párjukat. Sőt olyanok is akikről nem is gondoltam volna. Van egy ismerős haverom aki eléggé el van hízva és tegnap átjött hozzánk beszélgetni és bizony egy tök átlagos aranyos barátnővel, igaz nem volt egy bomba csaj, de nem is volt csúnya és el se volt hízva.

Sokan azt mondják hogy azért sikeres mert legtöbben ott vannak, igaz lehet ez?


2023. aug. 24. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Naaa, azért ez nem ennyire így megy. A környezetemben pl. az átlagos srácok alig rúgnak labdába. A rosszul válogató lányok pedig sírnak, hogy csak szexre kellettek.


Amúgy persze, ahhoz képest, hogy itt sokan "nem tartják a valóságnak", rengeteg ember fent van rajta és sokan ott ismerkednek.

2023. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. A kérdező elhízott barátja is lehet, hogy nem zsírsertés plusz 50 kiló túlsúllyal, hanem van rajta mondjuk 10-20 kiló plusz. Ez mellé magas, jóképűbb (a zsír alatt), pénzes, magabiztos, jó beszélőkés, stb. Szóval lehet csak megemlítette a barátról az egyetlen nem előnyös külső tulajdonságot, hogy még pozitívabbnak állítsa be a tindert.
2023. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanolyan szar mint a többi, ha nem vagy a top 10-ben.
2023. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: Nem akartam belemenni, de ja, én is gondoltam ilyenre. A másik megoldás, hogy eleve azért jött a kérdés, hogy majd egy másiknál be lehessen vágni, hogy hééé, itt egy dagi, aki talált társat.
2023. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pasiként a neten akkor fogsz tudni csajozni, ha élőben is megy. Hiába beszéled meg netről a randit, ha élőben nem tudsz kémiát teremteni, bukod a storyt.

Nőként is van buktatója - ugyanúgy csak szexet akar a pasik döntő többsége mint akik élőben teszik a szépet. A neten ráadásul még szűrni is kell a hülyék / kamusok / magukat túlfényezők tömkelegét.

Ettől még összejöhet akár a netről is ez-az (akár párkapcsolat is). A dolog titka a kereslet-kínálat egyensúlya. Azaz a valós "képességeidnek" (szintednek) megfelelő partnerekre gyúrj rá.

2023. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
46%

5: " Hiába beszéled meg netről a randit, ha élőben nem tudsz kémiát teremteni, bukod a storyt. "


Szerintem emberfüggő. Sokaknak csak a kezdőlöket a nehéz. Amit megadhat a net, mert írásban könnyebb, mint élőben kezdeményezni. Tudsz is pár dolgot a másikról találkozó előtt. Ezek szerintem eléggé megkönnyítik az élőben való folytatást ahhoz képest, hogy eleve ott kezded.

2023. aug. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, vagy bármelyik más randi app. Nekem amióta nem járok suliba csak onnan voltak kapcsolataim, most is 2 éve kapcsolatban vagyok hála a Facebook datingnek :) Aki szerint szar az vagy túl korán feladta vagy nem volt egy matche sem.
2023. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 amit írtál az az 1%-os esély... ha valaki erre "gyúr" annak jótanács: a neten ne fesse túl magát, olyannak írja le a lehető legjobban amilyen élőben is! Ez vonatkozik mind a képre, mind a kommunikációra. Ne hallgasson el semmit, ne adja ki magát másnak mert akkor 100% bukta.
2023. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:

8:

Normális emberek amúgy sem kamuznak, mert semmi értelme. :)

2023. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 a net sajnos tele van nem normálisakkal :( se szeri, se száma a "rémtörténeteknek" amiket hallottam, 5 évvel korábbi kép, fogatlan, ápolatlan, vagy éppen élőben meg sem tudott nyikkanni, csak tesze-tosza félmondtatokra telt tőle.
2023. aug. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!