Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg internetes ismerkedésnél a férfiak miért kérdezik meg azt sokszor, hogy "egy ilyen szép lánynak hogyhogy nincs barátja"?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy baromi hülye kérdés, egy csinos lány ugyanúgy lehet szingli rengeteg ok miatt...szingliség nem külső függvénye... nálam ennél a kérdésnél azonnal megy a tiltás
2023. dec. 2. 10:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

jó akkor rád szánok 3 percet:

"Ellustult a női nem, valljuk be. Az egész "női nem" (Nooormális bevágása a Besenyőéktől) ellustult?


"Épeszű nő nem lát bele a "Hogyhogy ilyen szép lánynak nincs barátja" kérdésbe ilyen paranoiás gondolatokat, hogy"


majd biztos te fogod eldönteni hogy ki az épeszű :) Ezt a nők tudják, hogy milyen arckifejezés, hangsúly, kontextus, bamba pofa szokott társulni a fenti többnyire idióták által feltett kérdéshez.


"önbizalom hiányos" mióta szitokszó? És ha a fiad vagy lányod az lesz nem engeded haza vagy ráordítasz hogy legyél már boldog vazze?

2023. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%

Fuh. Hát sikerült még értelmetlenebb választ kapjak.


Akkor egy mentő kérdés, hátha: Mik azok a tulajdonságaid, ami miatt többet érsz annál, mint hogy csak szexre használjanak?


Mert amiket írsz, abból nem derül ki.

2023. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
49%
Akkor kérdezek én is valamit, amire nem tudtok válaszolni: Mit szerettek hallani pasitól társkeresőn? Nyitánynak vagy bármiről? (Erre csak a femcelek nem tudnak válaszolni)
2023. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

Ez a gyk a kidobott, feminista nők gyűjtőhelye, akik már vonaglanak az otthoni semmittevéstől.


Hobbi, kötelességtudat nuku, de sértett önérzet, az megy.


Na meg a túltolt megfelelési kényszer, olyan iránt, ami nagyon nem megy.

2023. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%
22 Neked ez a fixa ideád, azt láttam más kérdéseknél is, hogy a másfél pipás minden nőbe ezt akarja belemagyarázni. Engem használnak még mosogatásra, mosásra, gyerek nevelésre, takarításra, és ingyen pszichológusként is, sőt lelkizésre és szeretethiányra is használnak, megnyugodhatsz :) Biztos van egy nő aki letiltott és itt akarsz vele kardozni, de én se ő vagyok, úgyhogy szerintem növessz tököt és egyenesen kommunikáld le a dolgot közvetlenül neki, mondjuk egy bocsánatkéréssel? Nem fogsz belehalni.
2023. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%
24-est is letiltotta itt valaki úgy látom. Nagyon bénák és férfiatlanok vagytok, hogy itt gyáván mindenkibe beleálltok, ahelyett hogy nem csesztétek volna el a kommunikációt azzal a nővel. Esetleg kommunikációs tanfolyam? Jó szándékból írom.
2023. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

Férfigyűlölő feminőcik magyaráznak, hogy kommunikációs tanfolyamra menjünk? Mit tanuljunk? "A nő sosem hibás, mindig úgy viselkedik, amit kiváltanak belőle?"


Én is megkérdeztem nőtől ilyet társkeresőn. Elmondom mi volt bennem a kérdés mögött (bár úgyis csak hazudok mert incel vagyok szerintetek): Nem értettem és meglepődtem. Ezért. Nem volt ebben semmi több. Nem gondolkodtam azon hogy mi baj lehet ezzel a nővel, mi lehet a defektje, vajon mi mennyire elviselhetetlen, mit takargat stb... Persze az ilyen férfigyűlölő femcelek ezt nem tudják elképzelni. ;)

2023. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%
Megkérném az itt írt sértetteket, hogy fáradjanak át a tini párkapcsolatokba, és ott süssék ezt el. Felnőtt értelmes nő nem ír ki ilyet, és nem akad ki ilyeneken, kivéve ha nem ért a férfiakhoz, csak elvárásai vannak. Ez utóbbi esetben felszólításomat vegyétek érvénytelennek! Köszönöm.
2023. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!