Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg internetes ismerkedésnél a férfiak miért kérdezik meg azt sokszor, hogy "egy ilyen szép lánynak hogyhogy nincs barátja"?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy baromi hülye kérdés, egy csinos lány ugyanúgy lehet szingli rengeteg ok miatt...szingliség nem külső függvénye... nálam ennél a kérdésnél azonnal megy a tiltás
2023. dec. 2. 10:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Vagy lehet hogy ezt mások nevében írtad? Akkor bocsi bocsi, akkor ezt azokra értem akik így gondolják:

"Inkább azt döntik el, vagy "tudják" hogy minden nőnek van valamilyen kapcsolata, ha nem barátja, akkor szexpartnere. Es aki azt mondja nincs, az hazudik."

2023. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

#11

Ez tapasztalat. A nem szimpatikusaknak azt mondtam van barátom, és nem érdekelte őket. Akkor kaptam hasonló mondatokat.

Szóval nem 3 agysejtem van, hanem kb 25 év tapasztalatom.

De nem vezetek se.mi internetes sz.rságot, nyugi :D

2023. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is hülye kérdés, mert erre nincs jó válasz. Már is a hibát keresi és azt üzeni, hogy biztos van valami bajod, nincs veled valami rendben csak még nem tud róla. A tiltás kicsit erős, de te tudod.
2023. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12 Akkor tényleg félreértettem elsőre, de aztán leesett hogy érted :) Én is hallottam hasonlókat mint amit írsz.
2023. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

Amikor a társkeresőn olyan nők vannak, akik elvárják, hogy ne "Szia! Hogy vaggyal" induljon a kommunikáció, ugyanakkor kb. a férfinek kihallgató tisztet kell játszania, mert a nő nem képes megerőltetni magát hogy kommunikáljon, hanem jó ha egy szavas válaszokkal terheli a férfit, hát az valóban kerülni való. Ellustult a női nem, valljuk be. Persze lehet jönni hogy az férfiak meg szexet akarnak, intim képeket kérnek/küldenek, de amíg ilyenek a nők ott, addig kiegyenlített mezőnyről beszélhetünk.


Épeszű nő nem lát bele a "Hogyhogy ilyen szép lánynak nincs barátja" kérdésbe ilyen paranoiás gondolatokat, hogy


"Azt hiszik, hogy minden csinos nőnél kígyózó sorok állnak, csak válogatniuk kell. Ha ennek ellenére szingli vagy, akkor gond van veled.


Az ilyet jobb is, ha tiltod. Tipikus lúzer, akinek semmi önbizalma és beszippantotta az incel ideológia."


Ilyet csak csalódott, férfigyűlölő önbizalom hiányos feminőcik látnak bele, akivel nem dél-amerikát fogja ki az ember, hanem had ne mondjam mit. Tehát őket is kerülni kell. Bár nehéz mert egyre több van.


Akik a legnagyobb áldozatai ezeknek, a ténylegesen normális nők, akik az ilyen fúriák miatt nem találnak maguknak párt, úgyhogy be lehet fejezni ezt a hozzáállást.

2023. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenen valaki komolyan ki akad? Aki ilyen kérdésen kiakad az mit nyújt a férfinak? Gondolom valami full extrát, amit mástól nem kaphat, ha már ekkora magas lovon vagytok, hogy ezen kiakadhassatok. Meséljetek, kérlek! :)
2023. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%
Hát mi a baj Mucikák? Nem tetszik ha kaptok dicséretet ha az nem olyan amit szeretnétek? Alkalmas az ilyen szexnél többre?
2023. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12%
Femce Laurák
2023. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"csalódott, férfigyűlölő önbizalom hiányos feminőcik"

Enyhén paranoid vagy nem? 🤣

Remélem álmodban azért nem üldöz a gonosz 🤣

2023. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
24%

19#


Komolyabbat vártam.

2023. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!