Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagyok az elvárásaim a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Az alábbiak az elvárásaim:


- kedves, törődő, figyelmes

- járjon mindig a kedvemben

- legyen valami rendes végzettsége

- tudjon írni

- keressen havi, nettó 450-500e forint között

- legyen jogosítvány autója

- lakjon külön a szüleitől, nagy előny a saját lakás

- legyen sportos testalkata, a többi nem igazán vonz

- én legyen neki az első


Ezek akkora elvárások lennének?


2023. dec. 1. 18:30
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
9 - Szóval akkor szerinted is alap dolog hogy egy férfi keressen 450-500e forint között és biztosítsa a jövőt a kapcsolatban? :)
2023. dec. 1. 19:05
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
A férfinak honnan legyen lakása ha te sopánkodsz hogy 25 milla egy panel?? És nő vagyok..
2023. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező túlzottan sok elvárásod van.


Ha neked nincs saját lakásod akkor nem kéne elvárni a pasitól stb. Azt várd el ami neked is megvan!

2023. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%
Akkor voltál te is nő, amikor én... egy újabb masztimatyi incel teszi az agyát.
2023. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
21%
Nem, de Budapesten nem nehéz ennyit keresni, szóval nem egy valóságtól elrugaszkodott preferencia ez az összeg. Nekem mondjuk tök mindegy, mennyit keres a másik, amíg normális életet él és nem viszik el az összes pénzét a számlák meg a kaja. Mondjuk 450K-ból nem fog nagy jövőt biztosítani neked senki.
2023. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

15 - Köszönöm, akkor nem az én gondolkodásommal van nagy baj.


Vidéken élek, Budapesttől 90km-re. :) Itt olcsóbbak az ingatlanok.

2023. dec. 1. 19:20
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
Szóval egy unatkozó itteni inceles kisfiú vagy.... :)
2023. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem, nem talált.


Bocs hogy vannak elvárásaim. :)


Ha nem hozod, akkor taka van :)

2023. dec. 1. 19:27
 19/36 anonim ***** válasza:
28%
de cserébe seggből szájba k**úrlak :)
2023. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
61%

Incel barátocskám, figyelj ide. Megpróbálom neked levezetni.



"keressen havi, nettó 450-500e forint között"


Nőknek sosincs ez az elvárás listájukon, plusz ezt mindig az incel fiúk szokták kiírni (mert ők aztán nagyon tudják).


"lakjon külön a szüleitől, nagy előny a saját lakás"


Az albérlet fel sem merült, érdekes. De ez is az incelek egyik achilles sarka.


"legyen sportos testalkata, a többi nem igazán vonz"


Szintén mint az előző.


"Jó lét lenne a 450-500e forintos fizetés? Hát nem igazán az, teljesen átlagos egy férfi számára ez a kereset."



Innentől végképp egy szarkasztikus bohózatra hasonlít az irományod. Ez is az incelek egyik fő fájó pontja (szerintük), mert az incelek ezt gondolják, olyan sz*r alakok, hogy azt hiszik, hogy ha ez nincs meg, akkor nincs is esélyük. De ha meglenne SEM lenne esélyük.



"Nem a pénz motivál, de jó lenne ha fizetné a nyaralást meg ilyenek."



Ilyet nő nem mond. Csak egy gyökér incel. Azt gondolják, hogy ez elvárás, ezért szarkasztikusan most te kiírod, projektálsz lényegében.



"Szóval akkor szerinted is alap dolog hogy egy férfi keressen 450-500e forint között és biztosítsa a jövőt a kapcsolatban? :)"



Ez meg aztán végképp szarkazmus. Itt most lényegében erre a kérdésre te olyan válaszra számítasz, hogy valaki erre végre igent mondjon, majd a te torz látásmódodhoz igazítsa a választ, hogy utána mondhasd azt, hogy a "k*rva anyád" vagy valami hasonló.


"Bocs hogy vannak elvárásaim. :) Ha nem hozod, akkor taka van "


Ezt meg pont az inceleknek szokták mondani, így látom átvetted te is, amit gondolom neked már százszor leírtak, hogy bizony, taka van. :D



Ha ezek nem lennének benne a kérdésedben, akkor még el is hittem volna, hogy nő vagy.


Egyértelmű, hogy ez a szánalmas incelkérdés is csak egy gyenge provokáció, meg unalmas is már. Én már kezdelek sajnálni amúgy, hogy valakinek ilyen szánalmas, nyomorult élete van. :( És ez nem irónia.

2023. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!