Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha a külsőmhö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a külsőmhöz mérten túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 15:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Mivel kapcsolatban túl nagyok az igényeid a külsődhöz mérten?
2022. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy akkor a legközelebbi hídról ugrani, vagy beletörődni és berendezkedni az egyedülálló hosszú életre.
2022. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen jó az önkritikád, akkor véhetően vagy olyan intelligens is, hogy a fenti problémát felismerve lentebb adsz az igényeidből vagy átformálod őket, másra helyezed a hangsúlyt stb.
2022. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

a, nem éred be kevesebbel mint ami az igényed és egyedül maradsz

b, ha leginkább csak a külső számít , akkor eléred, hogy piszkosul gazdag légy

c, várhatsz és lehet, hogy egy szép napon egy olyan szép nő mint amire vágysz, még is csak összejön.....a remény hal meg utoljára...van aki ezt 80 éves koráig mondogatta...aztán meghalt

2022. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Két választásod is van.


1: lejjebb adod az igényeidet, és belátod, hogy a külső csak külső.

2: feljavítod a külsődet.


A legjobb a kettő együtt.

2022. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Belátni, mint ahogy tetted, és újrakalibrálni azokat.

Én eleve a kijelentést nem értem magamból kiindulva, a külsőm olyan, amilyen, sosem voltak igényeim azon kívül, hogy normális értékrendje legyen, szeressem, és ő is engem. Nem volt soha gond párt találni, legfeljebb nem tartott hosszú távon más miatt.

2022. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A külsőmmel mindig sokat foglalkoztam, és azt hittem, a megfelelő "stílus" elég ahhoz, hogy esélyt kapjak a nekem tetsző férfiaktól. Sajnos nem így van.
2022. máj. 13. 15:51
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

#4 vagyok...


egy picit félreértettem :)

2022. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Passz . Értékrendet változtatni? Aki külső szerint mér másokat , ő is külső szerint lesz megmérve. Ha a belső szerint méred magad és másokat, akkor van esélyed meglátni olyan embert is, aki hozzád való mézen ki bárhogyan.
2022. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Hogy nézel ki? Adj magadról egy leírást vagy ha szeretnél akkor küldj képet. Máshogy nem tudok segíteni.
2022. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!